Kuchnia otwarta szara z barkiem

Otwarta kuchnia to ostatnio bardzo popularne i często stosowane rozwiązanie. Daje ono wrażenie większej przestrzeni oraz pozwala na wspólne przebywanie z rodzina czy przyjaciółmi nawet podczas przygotowywania posiłków. Prezentowana kuchnia wymagała zaplanowania nietypowego układu zabudowy mebli. Układ ścian wymusił ustawienie mebli. Znalazła się tu lodówka do zabudowy oraz zmywarka o szerokości 45 centymetrów. Szafka zlewozmywakowa wyposażona w zależności od potrzeb w różnego rodzaju organizery na śmieci.


Szara kuchnia, czarne blaty, hokery, barek

Ich duży wybór znajduje się na rynku dlatego bez większych trudności można dobrać najbardziej pasujący model. W kuchni znajduje się także piekarnik do zabudowy oraz płyta grzejna oraz okap typu slim. Dolne szafki wyposażone zostały również w szuflady.Są one idealnym miejscem do przechowywanie małych przyborów kuchennych, zwłaszcza jeśli wyposażone będą w specjalne wkłady dzielące szufladę na mniejsze moduły, w których znacznie łatwiej utrzymać porządek. Głębokie szuflady można także wykorzystać do przechowywania talerzy, pomogą w tym specjalne wkłady pozwalające na ułożenie ich pionowo, co pozwala na łatwy dostęp do każdego z talerzy oraz zapobiega ich stłuczeniu.  W projekcie wykorzystano górne szafki typu klapa.

Na rynku dostępnych jest sporo siłowników do szafek ułatwiających płynne otwieranie frontów. Można np. miedzy innymi miedzy podnośnikami mechanicznymi lub gazowymi lub siłownikami pneumatycznymi. Ciekawym elementem tej zabudowy meblowej jest półwysep kuchenny, przy którym można wygodnie usiąść i napić porannej kawy albo zjeść śniadanie lub obiad. Wpływa on również na powiększenie powierzchni roboczej kuchni. Głównym kolorem kuchni jest kolor szary. Fronty wykonane są na wysoki połysk. Elementem ozdobnym jest ściana za półwyspem pokryta kamieniem dekoracyjnym utrzymanym w odcieniach szarości.

kuchnia, meble kuchenne, szare, podłoga drewniana, klinkier


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *