Meble kuchenne nowoczesne – Waniliowe fronty kuchenne i zebrano beżowo szare oraz sortownik na śmieci.

Na modny, nowoczesny styl w kuchni decyduje się spora ilość osób. Charakterystyczne dla tego stylu są proste bryły mebli i zachowane proste linie. W kuchniach w tym stylu wyeliminowane zostały ozdobne detale, uchwyty, o ile w ogóle są zastosowane, mają bardzo proste formy. Tym razem pokazana została niewielka kuchnia w odcieniu wanilii wraz z blatem w kolorze zebrano. Na zabudowę mebli wyznaczone zostały dwie ściany. Zgodnie z istniejącymi już wcześniej przyłączami wodno kanalizacyjnymi zaplanowano szafkę zlewozmywakową. Obok niej znajduje się piekarnik do zabudowy oraz płyta grzejna. W szafce z piekarnikiem znajduje się szuflada, w której można przechowywać np. patelnie. Nad płytą grzejną zaplanowany jest okap. W szafce zlewozmywakowej znajduje się miejsce na sortownik na odpadki. Duży wybór sortowników na rynku pozwoli z pewnością na dopasowanie najbardziej wygodnego dla domowników. Kolejna szafka wyposażona została w szuflady. Jest tu również przestrzeń do pracy. Szafki górne to szafki typu klapa. Można do nich dobrać różnego rodzaju podnośniki ułatwiające ich otwieranie, np. pneumatyczne bądź mechaniczne.

kuchnia, meble kuchenne, barek, fronty wanilia, szkło, hokery


Przy oknie ustawiony został stół, przy którym można wygodnie usiąść. Na kolejnej ścianie zaprojektowano szafki z wygodnymi szufladami o różnych głębokościach. Pozwalają one na przechowywanie zarówno małych przyborów kuchennych jak i większych typu garnki czy drobny sprzęt AGD. Można je wyposażyć w specjalne wkłady dzielące przestrzeń szuflady na mniejsze moduły dzięki czemu znacznie łatwiej jest utrzymać porządek. Dobrym pomysłem będzie wykorzystanie wkładów na talerze. Umożliwiają one przechowywanie ich w pozycji pionowej zapewniający łatwy dostęp do każdego z talerzy.  Tu także znajduje się blat roboczy, na którym przygotować można posiłki. W wysokiej zabudowie znajduje się lodówka oraz praktyczna szafka. Dzięki takiemu rozwiązaniu wykorzystuje się również miejsce nad lodówka do przechowywania.

kuchnia, meble kuchenne nowoczesne, sortownik na śmieci, fronty szklane wanilia, blat egger zebrano beżowoszare
Sortownik na śmieci

Połączenie wanilii i zebrano w meblach kuchennych nowoczesnych tworzy efekt ciepłego, przytulnego pomieszczenia. Wysoki połysk frontów kuchennych sprawia wrażenie optycznego powiększenia przestrzeni.

kuchnia, meble kuchenne, hokery, barek, wanilia, zebrano bezowoszare


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *