Aranżacja salonu z kominkiem: zdjęcia

Aranżacja salonu z kominkiem: zdjęcia

Aranżacja salonu zawsze stanowi wyzwanie. Salon jest wnętrzem reprezentacyjnym. W salonie przyjmujemy gości  spędzamy najwięcej czasu wspólnie z rodziną. Organizujemy święta uroczystości rodzinne. Aranżacje salonu możemy przeprowadzić na wiele sposobów. Salon powinien być urządzony zgodnie z naszymi potrzebami, oczekiwaniami , gustem. To wnętrze w którym powinniśmy czuć się dobrze, do którego z przyjemnością zapraszać będziemy znajomych. Urządzając salon nie powinniśmy kierować się panującą modą, trendami. Co nam po pięknym, modnym salonie jeśli nie będziemy czuć się w takim wystroju dobrze. Projekt salonu powinien być funkcjonalny w codziennym użytkowaniu. Istotne jest byśmy znaleźli dla wnętrza najlepszy układ. Taki , który będzie odpowiadał na nasze potrzeby. Pierwszym i najistotniejszym warunkiem do stworzenia pięknej i funkcjonalnej aranżacji salonu jest określenie naszych potrzeb i rozplanowanie wnętrza. Dopiero w kolejnym kroku powinniśmy myśleć nad stylem w jakim chcemy salon urządzić. Pod niego rozpocząć decydowanie o wyborze kolorystyki, wystroju, wyposażeniu i dodatkach.

Aranżacja salonu z kominkiem: cegła, szarość, biel, drewno

Zdjęcia aranżacji salonu zamieszczone w artykule to projekt wnętrza wykonany przez nas dla klienta pod indywidualne zamówienie. Aranżacja  salonu wykonana jest w kolorystyce: biel, szarość, cegłą, drewno z dodatkiem miodowego i niebieskiego. W salonie znajduje się duża biała szafka RTV, kominek typu koza, szara sofa, drewniany stół z krzesłami, czarne nowoczesne lampy. Charakteru wnętrzu nadaje zastosowana cegła. Nie bez znaczenia jest tu aranżacja ściany TV w salonie. Wnętrze salonu jest ciepłe, funkcjonalne i przytulne a jednocześnie ma swoisty pazur.

Projekt salonu pod indywidualne zamówienie

Projektowanie salonu możemy zaplanować sami ale możemy również zwrócić się o pomoc do fachowców. Projekt salonu to usługa z której możemy skorzystać zarówno stacjonarnie w biurze projektowym jak i online.  Nasze projekty wnętrz wykonujemy zdalnie na podstawie oczekiwań , potrzeb, przekazanych wymiarów oraz w oparciu o możliwości finansowe naszych klientów. W cenie klient otrzymuje do trzech wariantów projektu oraz specyfikacje materiałową: listę zakupów  sklepów w jakich może zakupić użyte w projekcie materiały. Usługa przez nas świadczona jest tak skonstruowana , że klient ma wpływ na powstający projekt, bierze udział w procesie projektowym.  Nie wiesz jak urządzić salon? Zobacz naszą ofertę na projektowanie salonu online.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *