Skośny okap, Vivo nowość marki Ciarko Design

Dzięki oryginalnej skośnej formie okap Vivo pasuje zarówno do aranżacji kuchennych w tradycyjnym jak i nowoczesnym stylu. Elegancja urządzenia podkreślona została srebrnymi listwami dekoracyjnymi, które wykonano ze stali nierdzewnej. Czarny front okapu sprawia, że prezentuje się on wytwornie. Bardzo ważnym aspektem jest funkcjonalność okapu. Specjalna konstrukcja oraz nachylenie frontu pod kątem około 45̊  zapewniają łatwiejszy dostęp do naczyń stojących na płycie kuchennej. 

Model Vivo to okap kominowy, który wykonany został z lakierowanej na czarno stali a także z czarnego szkła. Pracuje on w trybie wyciągu, oczyszczając powietrze z wydajnością 440m³/h. Okap Vivo 3

Urządzenie wyposażone zostało w oświetlenie halogenowe w postaci dwóch lamp 20 W. Może ono stanowić także punktowe oświetlenie kuchni. Na froncie okapu umieszczono przyciski za pomocą których odbywa się sterowanie.


Szerokość okapu to 60 cm. a przybliżona cena wynosi 540 zł brutto.

Ciarko Design to z sukcesami działająca od kilkudziesięciu lat firma. Jest największym w Polsce oraz jednym z trzech europejskich liderów produkujących luksusowe okapy kuchenne.

Firma zajmuje się produkcją okapów:

– uniwersalnych (podszafkowych, teleskopowych),

– kominowych (przyściennych, rustykalnych, wyspowych)

– specjalistycznych (do gastronomii)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *