Meble, które tworzą świąteczną atmosferę

Czekając na wspólne świętowanie z rodziną pochłonięci jesteśmy przygotowaniami. Nadchodzi czas generalnych porządków. Niektórzy zapewne decydują się na dokończenie rozpoczętych remontów oraz uporządkowanie innych sfer życia.

Pierwszym krokiem będzie podjęcie decyzji o zmianach zarówno tych wewnętrznych jak i zewnętrznych dotyczących np.  mieszkania czy domu. Na ten wyjątkowy czas warto również nadać naszemu mieszkaniu nowego blasku. Wystarczą niewielkie zmiany, które nadadzą nowego oblicza, np. stolik kawowy, pufy czy regał biblioteczka. Bardziej odważni mogą zdecydować się na gruntowne przemeblowanie. Warte zauważenia są meble Bonita marki Mebin.  Meble te wnoszą nie tylko funkcjonalność i estetykę ale także sprzyjają świątecznemu klimatowi. Te posiadające z pozoru proste bryły meble wzbogacono dekoracyjnymi elementami, które nadają im wyjątkowości. „ Koronkowe” nogi szafek, witryn czy kredensów zdobią i podkreślają te nietuzinkowe meble. Srebrne uchwyty z diamentowym akcentem przyciągają spojrzenia. Święta w salonie o tak nastrojowym klimacie z pewnością pozostaną niezapomniane.


Salon Mebin Bonita, komoda, stół

Wśród mebli z kolekcji Bonita znajduje się niewielki stolik. Producent proponuje cztery rodzaje stolików z przeszklonym blatem oraz  pełnych o prostokątnej i kwadratowej formie. Stoliki wykonane z chromowanej stali z ażurowymi nóżkami  będą świetnie wyglądały w otoczeniu niskich puf pokrytych ciemną tkaniną obiciową. Kolejnym przykładem ciekawych mebli jest szafka- barek  oraz regał. Zestawiając te dwa samodzielne meble uzyskamy atrakcyjną wzorniczo kombinację. Za szybami barku pięknie będą się prezentowały gustowne kieliszki na wino, zaś w szufladzie i szafce swoje miejsce znajdzie zastawa stołowa, obrusy i serwety. Idealnym miejscem dla ulubionych książek będą półki regału.
Funkcjonalnym i ładnym meblem jest również kredens z bakiem z szafką i szufladą z linii Bonita. Nawiązujące do stylu wnętrza wazony bądź świeczniki będą pięknie na nim wyeksponowane.  Całą kompozycję wieńczy wisząca dwudrzwiowa witryna.

Inne zestawienie stanowić może szafka barek i umieszczona nad nią półka. Wszystkie wyżej wymienione kompozycje charakteryzują się funkcjonalnością, urzekają lekką formą i niebanalną „ biżuterią” meblową.
Warto również wspomnieć, że zarówno korpusy mebli jak i blaty wykonane są z naturalnej okleiny a towarzyszą im polerowane na wysoki połysk i lakierowane fronty.
Kolekcja Bonita może być wyjątkowym i pięknym prezentem bożonarodzeniowym, a czas spędzony w otoczeniu tych mebli na długo pozostawi radosny nastrój w naszych domach.

Kolekcja mebli do salonu Bonita


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *