Podtynkowe rozwiązania w aranżacjach dla Twojej łazienki

Warto rozważyć montaż podtynkowej armatury podczas urządzania łazienki. Jest ona nie tylko praktyczna ale także  pozytywnie wpływa na estetykę wnętrza. Na rynku dostępna jest już nowość, składająca się z kilku elementów. Są to gotowe zestawy do montażu podtynkowego, które sprawdzą się w każdej łazience. Można je dowolnie łączyć, dzięki czemu pozwalają na wybór kombinacji dopasowany do stylistyki pomieszczenia.

Ferro Monza bateria natryskowa podtynkowa bez natrysku
Ferro Monza bateria natryskowa podtynkowa bez natrysku

Firma Ferro oferuje Boxy podtynkowe, które składają się z baterii podtynkowej umiejscowionej w specjalnej skrzynce, maskownicy i uchwytu. Użytkownik wybierając z dwóch rodzajów baterii- jedno lub dwufunkcyjnej, czterech kształtów maskownic oraz czterech uchwytów decyduje o ostatecznym wyglądzie zestawu oraz jego funkcjonalności. Przy takiej propozycji firmy Ferro można skompletować aż 16 zestawów z baterią jednofunkcyjną i 16 zestawów z baterią dwufunkcyjną. Boxy to komfortowe rozwiązanie. W łatwy i szybki sposób można je zamontować zarówno w murowanej ścianie jak i ścianie kartonowo- gipsowej. Samodzielnie można dobrać widoczne elementy: maskownicę w kształcie np. trapezu, kwadratu czy elipsy a także dopasować do niej uchwyt baterii.

Ferro Metalia 57 Bateria wannowo-natryskowa podtynkowa
Ferro Metalia 57 Bateria wannowo-natryskowa podtynkowa

Kolejną propozycją firmy Ferro są typowe baterie podtynkowe: wannowe, natryskowe czy natryskowo –wannowe. Ciekawym przykładem może być podtynkowa bateria natryskowa Monza o owalnym, eleganckim kształcie oraz 3- funkcyjnym przełączniku wanna- natrysk- deszczownica wyposażona w ceramiczną glowicę, 3 podłączenia źródeł wody a także elementy montażowe. Warto wymienić również dwufunkcyjną baterię natryskowo-wannową Metalia 57 o ceramicznej głowicy z przełącznikiem wanna- natrysk, wyprowadzeniem łączy do dwóch źródeł wody i częściami do montażu.

Ferro Box podtynkowy z baterią 1-funkcyjną
Ferro Box podtynkowy z baterią 1-funkcyjną

Zarówno te tradycyjne rozwiązania w postaci baterii podtynkowych jak i gotowe zestawy typu Box są ciekawą alternatywą dla popularnej armatury łazienkowej. Łatwy montaż, bogate wzornictwo oraz walory funkcjonalne sprawiają, że są praktyczną i atrakcyjną wizualnie propozycją. Wraz z efektowną deszczownią albo zestawem natryskowym będą ozdobą modnej łazienki.

Ferro Box podtynkowy z baterią 2-funkcyjną
Ferro Box podtynkowy z baterią 2-funkcyjną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *