OKi salon, futurystyczna kolekcja od Mebin

Osoby ceniące sobie nowoczesne rozwiązania i oryginalne wzornictwo z pewnością zainteresują się nową kolekcją Oki, firmy Mebin. Ta wieloelementowa linia mebli składa się z kilku rodzajów szaf, szafek, komód, panelu TV, stołu, stolika kawowego, narożników z półkami oraz kompletu krzeseł czyli tak naprawdę ze wszystkiego co potrzebne jest do urządzenia salonu.

Warto zwrócić uwagę na proponowane rozwiązanie polegające na możliwości skomponowania aż 14 rodzajów zestawów meblościanki. Można ją więc dopasować do indywidualnych upodobań i potrzeb. Jest to możliwe dzięki modułowej funkcji  i szerokiemu asortymentowi mebli. Szeroka gama różnych brył pozwala na nieomal dowolną kombinację umożliwiając swobodne ich ustawienie w salonie.

Mebin OKi salon
Mebin OKi salon

Dbający o każdy szczegół producent znany z korzystania z materiałów o doskonałej jakości tym razem postawił na naturalną okleinę i szkło.  Blaty, cokoły i narożniki w naturalnej dębowej okleinie fantastycznie kontrastują z dużymi powierzchniami lekko zaokrąglonych frontów szafek, szaf oraz komód, które wykonane są z czarnego szkła- lacobelu. Wypukłe, eliptyczne uchwyty wykonane z czarnego niklu oraz oświetlenie punktowe lub rozproszone, które wydobywa piękno eksponowanych przedmiotów a także podkreśla rysunek brył tworzy nieco futurystyczny efekt.

Do niewątpliwych zalet linii OKi należą możliwość zaprojektowania indywidualnej meblościanki, świetna jakość materiałów oraz staranne wykonanie. Cechą charakterystyczną dla kolekcji OKi  jest również dbałość o każdy detal co z pewnością wróży firmie kolejny sukces na rynku. Firma Mebin należy bowiem do liderów rynku mebli skrzyniowych w Polsce oraz zajmuje 7 miejsce tegorocznym Rankingu Mebli, który organizowany jest przez Redakcję magazynu Meble Plus.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *