Armatura łazienkowa, elegancki pokój kąpielowy.

Dawno minęły czasy gdy łazienka pełniła tylko praktyczną funkcję. Dziś na równi z wygodą i funkcjonalnością dbamy o jej estetykę. Łazienka to miejsce relaksu i odpoczynku. Wymaga ona aranżacji odpasowanej do naszych upodobań i potrzeb. Urządzając łazienkę pod uwagę bierzemy luksusowe rozwiązania zapewniające komfort.

Jedną z propozycji marki Ferro jest łazienka a raczej pokój kąpielowy zaaranżowany w monochromatycznej tonacji wraz z pięknym i jednocześnie kontrastującym elementem – czerwoną półścianką, która oddziela strefę prysznica od umywalki.

Metalia 57_Bateria wannowo-natryskowa podtynkowa_Metalia 57_Bateria wannowa wielootworowa_Metalia 57 Bateria umywalkowa stojąca
Metalia 57 Bateria wannowo-natryskowa podtynkowa_Metalia 57 Bateria wannowa wielootworowa Metalia 57 Bateria umywalkowa stojąca

Podstawowe wyposażenie czyli wanna, prysznic i umywalka zostały potraktowane wyjątkowo, tworząc komfort i elegancję. To zasługa wpuszczanej w posadzkę wanny w części kąpielowej oraz bardzo efektownej baterii z kolekcji Metalia 57. Szeroki strumień wody wydobywający się z  kaskadowej wylewki tej składającej się z wielu elementów baterii pozwala na szybkie napełnienie wanny, jest również estetycznym dodatkiem do odprężającej kąpieli.

W części prysznica tradycyjna kabina została zastąpiona otwartą przestrzenią. Zabieg ten pozwoli na optyczne powiększenie i tak niemałej powierzchni.  Kwadratowa, zamontowana u sufitu deszczownia pozwoli szybko się odświeżyć jeśli skorzystamy z rączki natrysku. Za pracę tych urządzeń odpowiada Metalia 57- bateria wannowo- natryskowa. Nablatowa umywalka została zamontowana na zewnętrznej stronie czerwonej półścianki. Towarzyszy jej umywalkowa bateria stojąca także należąca do kolekcji Metalia 57 wraz z akcesoriami łazienkowymi Audrey: wieszak pojedynczy na ręczniki, szklanka pojedyncza oraz dozownik na mydło w płynie.

Metalia 57_Bateria wannowa wielootworowa
Metalia 57 Bateria wannowa wielootworowa

Firma Ferro oferuje również inne rozwiązania. Ciekawą propozycją jest montaż zestawu charakteryzującego się prostym, geometrycznym wzornictwem w skład którego wchodzą podtynkowa bateria wannowo- natryskowa z kolekcji Metalia 57 oraz jednofunkcyjny natrysk Quadro wzraz z elementami montażowymi i elegancka wylewka. Wybtać również można gotowy zestaw natryskowy z talerzową głowicą oraz jednofunkcyjną rączką natrysku Ponta albo podtynkową baterię natryskową Arezzo.

Metalia 57_Bateria wannowo-natryskowa podtynkowa
Metalia 57 Bateria wannowo-natryskowa podtynkowa

Oszczędna w formie armatura świetnie wpisuje się w spójność stylistyczną. Motyw prostokąta i kwadratu w wylewkach, uchwytach, deszczowni oraz elementach montażowych harmonizuje z geometrycznym wzornictwem dominującym we wnętrzu.

Arezzo_bateria natryskowa, termostatyczna_Ponta - zestaw natryskowy z deszczownią
Arezzo bateria natryskowa, termostatyczna Ponta – zestaw natryskowy z deszczownią

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *