Szafa przesuwna w sypialni z lustrem i szkłem

Jeśli mamy wolną przestrzeń w sypialni i nie wiemy jak ją wykorzystać zastanówmy się czy szafa przesuwna w sypialni będzie dobrym rozwiązaniem.

W zależności od ilości miejsca i naszych potrzeb zaprojektujmy szafę tak by była jak najbardziej funkcjonalna.

Szafa w sypialni to idealne miejsce na przechowywanie ubrań, biżuterii itp.


Zastanówmy się czy potrzebujemy więcej miejsca na drążki przeznaczone do wieszania długich czy krótkich rzeczy. Przemyślmy ile będziemy potrzebowali półek do układania ubrań.

Zaplanujmy szuflady na bieliznę, w których znacznie łatwiej przechowywać drobne rzeczy unikając bałaganu. Jeśli mamy dużą kolekcję torebek lub butów przeznaczmy specjalnie dla nich zaprojektowane miejsce.

Szafa przesuwna w sypialni, niebieska z lusterm

Pamiętajmy, że wygodny , duży pawlacz pozwoli na przechowywanie rzeczy, które używamy tylko sporadycznie. Ilość dostępnych na rynku akcesoria do szafy na pewno ułatwi nam zadanie. Do wyboru mamy kosze o przeróżnych rozmiarach wieszaki dedykowane na spodnie , krawaty czy paski. Pantografy, uchwyty, półki na buty. Ogromna ilość dostępnych materiałów, wzorów i kolorów pozwoli nam z łatwością skomponować szafę która idealnie wpasuję się w resztę pomieszczenia.  Jeśli w naszym mieszkaniu nie ma miejsca na garderobę projekt szafy pomysł na sypialnię może okazać się świetnym rozwiązaniem tego problemu.

Zamawiając szafę na wymiar mamy możliwość dopasowania jej do naszych indywidualnych potrzeb dlatego dokładnie przemyślmy jakie są nasze oczekiwania a z pewnością będziemy długo cieszyli się naszą szafą.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *