Małe szafy do przedpokoju – pojemne wnętrze

Często zdarz się, że mamy małą wnękę na przedpokoju z którą nie wiemy co zrobić. Świetnym pomysłem będzie wykorzystanie jej na małą szafę .

W zależności od naszych potrzeb musimy ja dopasować do naszych oczekiwań . Taką możliwość masz zamawiając szafę na wymiar. Na górze na pewno sprawdzi się pawlacz na rzeczy które używamy rzadziej lub w innym sezonie. Przemyślmy dokładnie na czym nam zależy, co będziemy w szafie przechowywać. Jeden z modułów możemy przeznaczyć na drążki do wieszania długich rzeczy bądź  dwa drążki do wieszania krótkich rzeczy.

Można zaprojektować więcej lub mniej półek w zależności ile ubrań chcemy na nich ułożyć .

Bardzo dobrym pomysłem będą szuflady na przykład na bieliznę ale równie dobrze sprawdzą się one do przechowywania krawatów czy pasków. Krawaty i paski możemy też przechowywać na specjalnie przeznaczonych dla nich wieszakach.

Jeśli lubimy buty albo torebki możemy zaplanować miejsce specjalnie dla nich. Kosze, pantografy i inne akcesoria ułatwią nam korzystanie z wygodnej szafy.

Do wyboru mamy zakup szafy wolno-stojącej albo zamówienie szafy na wymiar. Być może gotowa szafa będzie tańsza ale zamówienie szafy na wymiar sprawi, że będzie ona idealnie dopasowana do naszych potrzeb. Wykończeniem szafy do przedpokoju są drzwi przesuwne. Decydując się na jakiś wzór pamiętajmy, żeby był on dopasowany do reszty pomieszczenia tak by była to spójna kompozycja. Przy wyborze materiału na drzwi mamy tak szeroką gamę produktów i kolorów, że stworzenie spójnej kompozycji  nie powinno być problemem.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *