Domowe SPA czyli funkcjonalne akcesoria łazienkowe

Po ciężkim dniu wielu z nas marzy o chwili odpoczynku. Sprawdzonym sposobem na relaks może być aromatyczna kąpiel z pianą w łazience – naszym prywatnym, domowym SPA.

Elegancko urządzona łazienka z pięknymi meblami, armaturą i naturalnymi dodatkami dekoracyjnymi na przykład świecami sprzyja odprężeniu i wypoczynkowi.

Wanna, kabina prysznicowa, umywalka oraz akcesoria mają wpływ na atmosferę łazienki oraz decydują o jej wyglądzie. Pewnie dlatego przy zakupie oprócz funkcjonalności bierzemy pod uwagę również estetykę poszczególnych elementów aranżacji.

Baterie wannowe z kolekcji Metalia 57 firmy F przypadną do gustu nawet bardzo wymagającym użytkownikom. Można znaleźć tu między innymi innowacyjną, praktyczną o ładnej linii wzorniczej wannową baterię termostatyczną. Została ona wyposażona w regulator pozwalający na manualną blokadę bezpieczeństwa „38 ̊C”, która chroni użytkownika przed poparzeniem oraz zintegrowany z ceramicznym regulatorem wypływu przełącznik wanna- natrysk. Takie rozwiązanie sprawia, że staje się on niewidoczny. Wysokiej jakości bateria została dopracowana wzorniczo. Jej proste opływowe kształty pokryte zostały powłoką wykonaną z chromu o najwyższej jakości.

Ferro - Metalia 57 bateria wannowa wielootworowa
Ferro – Metalia 57 bateria wannowa wielootworowa
Metalia 57 Bateria wannowa, 3-otworowa scienna z natryskiem punktowym
Ferro – Metalia 57 Bateria wannowa, 3-otworowa scienna z natryskiem punktowym

Zarówno baterie wannowe wielootworowe z kolekcji Metalia 56 jak i Metalia 57 prezentują się elegancko. Bateria wannowa Metalia 57 wyposażona w ceramiczny regulator, wyciąganą rączkę natrysku oraz automatyczny przełącznik wanna- prysznic, utrzymana w stylu minimalistycznym będzie pięknie prezentować się w każdej łazience.

Atrakcyjne meble, eleganckie dodatki, funkcjonalne i estetyczne baterie łazienkowe sprawią, że z prawdziwą przyjemnością będziemy mogli rozkoszować się aromatyczną kąpielą lub chłodnym prysznicem w upalne dni w naszym domowym SPA.

 


Powiązane posty

Leave a Comment