Kuchnia wenge z wanilią w pomieszczeniu z dwoma oknami

Kuchnia została urządzona we współczesnym stylu. Duża przestrzeń pozwala na wygodne, funkcjonalne i dopasowane do potrzeb domowników zagospodarowanie pomieszczenia.

W wysokiej szafce umieszczona została lodówka do zabudowy. Wysoka szafka  obok mieści piekarnik, mikrofalę i pojemne szuflady.

Mała szafka na górze służy do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów.

Dół zabudowy kuchennej zaplanowany został tak, by znalazły się tam wygodne szuflady, które można wyposażyć w różnego rodzaju wkłady. Wkłady znacznie ułatwią utrzymanie porządku a każda rzecz będzie miała swoje miejsce i łatwo będzie ja odnaleźć. Na rynku dostępne są między innymi wkłady na sztućce, garnki lub talerze.

Dolne szafki to także miejsce na zmywarkę oraz szafkę zlewozmywakową, w której najczęściej znajduje się miejsce na kosz na śmieci lub organizer na segregację odpadów. Szafkę narożna wyposażyć można w karuzelę lub system wysuwanych półek. Takie rozwiązanie ułatwi maksymalne zagospodarowanie szafki narożnej oraz zapewni łatwy dostęp do rzeczy w niej przechowywanych. W projekcie został wykorzystany okap podszafkowy, montowany w szafkach górnych.

W kuchni zaplanowany został wygodny stół, przy którym cała rodzina może zjeść nie tylko szybką przekąskę ale również obiad. Dzięki umieszczeniu stołu w kuchni zyskujemy nie tylko dodatkową przestrzeń do pracy ale unikniemy przenoszenia talerzy do jadalni lub salonu przy okazji każdego posiłku. Ponieważ stół został postawiony pod jednym z okien jest możliwość korzystania z naturalnego światła słonecznego. Oba okna sprawiają, będzie można uniknąć zapalania sztucznego oświetlenia w ciągu dnia w kuchni.

Połączenie jasnych, ciepłych kolorów sprawi że pomieszczenie nabierze miłej atmosfery oraz stanie się przytulne.

Zdjęcia kuchni wenge z wanilią w pomieszczeniu z dwoma oknami


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *