Aranżacje kuchni białej

Aranżacje kuchni białej sprawdzą się w pomieszczeniach zarówno dużych jak i małych. Biały kolor optycznie powiększy małą kuchnię, sprawi, że wyda się ono większe. Biały kolor to ponadczasowa elegancja, kuchnia w tym kolorze długo będzie wyglądała modnie. W zależności od dodatków i użytych materiałów można zmienić charakter kuchni. Biały kolor równie świetnie będzie prezentował się w kuchniach w stylu tradycyjnym- na przykład gdy zdecydujemy się na fronty drewnopodobne wybielane, jak i nowoczesnym – gładkie fronty lakierowane. Biały kolor będzie świetnym akcentem podkreślającym inne kolory oraz może być kolorem głównym w naszej kuchni.

Kuchnia czarno biała

Czerń w kuchni została pięknie podkreślona bielą. Biel łatwo i ładnie komponuje się z innymi kolorami.

kuchnia biała, czarna, wyspa kuchenna, aranżacje kuchnie białej z czarnym
Biel łatwo i ładnie komponuje się z innymi kolorami.

Czarne wysokie szafki, wyspa kuchenna i blaty zostały złagodzone bielą dolnych szafek i elementami wyspy kuchennej. Całość prezentuje się elegancko i tworzy atrakcyjną, funkcjonalna kuchnię. Dodatkowa ozdobę stanowi szkło umieszczone pomiędzy dolnymi i górnymi szafkami utrzymane w ogólnym charakterze pomieszczenia. W kuchni przewidziano dużo miejsca do przechowywania żywności i przyborów kuchennych a także wygodne miejsce do pracy. Ciekawym elementem kuchni jest wyspa, w której dodatkowo można przechowywać sprzęty kuchenne. Wyspa kuchenna została połączona ze stołem, przy którym wygodnie może usiąść cała rodzina.

kuchnia biała, czarna, czarne blaty, białe szafki, aranżacja kuchni białej z czarnym w połysku

Kuchnia biało szara


W aranżacji kuchni białej łównym kolorem kuchni jest biel. Kolor biały kojarzy się z czystością i świeżością dlatego jest bardzo dobrym kolorem w kuchni.

Biel została podkreślona przez szarości i czerń. Proste linie mebli doskonale podkreślają nowoczesny charakter kuchni. Półwysep powiększa powierzchnię roboczą i zwiększa ilość miejsca do przechowywania. Ściany zabezpieczone zostały białym lacobelem.

kuchnia biała, szara, barek, blat kamienny szary, okno narożne, aranzacje kuchni białej

Aranżacje białej kuchni


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *