Nowoczesne wyposażenie górnych szafek kuchennych

Producenci wciąż myślą jak podwyższyć komfort w kuchni, dlatego funkcjonalne, nowoczesne wyposażenie górnych szafek kuchennych stanowi jedną z podstawowych kwestii do rozwiązania. Szafki górne ze względu na miejsce ich montażu mogą być nie w pełni wykorzystane. Szczególnie dotyczy to najwyższych półek, do którym mamy utrudniony dostęp. Na rynku dostępne są jednak innowacyjne rozwiązania ułatwiające nam korzystanie z szafek górnych. Zaliczyć tu można różne systemy i windy pozwalające na pełne wykorzystanie wolnej przestrzeni oraz zapewniające łatwy dostęp do rzeczy, które przechowujemy nawet w najdalszym kącie szafki górnej.

System Ewiva

System ten został specjalnie opracowany dla szafek z urządzeniami, takich jak kuchenka mikrofalowa. W tym systemie fronty otwierane są pionowo. Mechanizm tego systemu pozwala na wyhamowanie frontu w dwóch kierunkach. System wyposażony jest w mocowania typu ClickFixx zapewniające szybki montaż oraz demontaż a także bez narzędziową regulację we wszystkich płaszczyznach.

HUWILIFT

To linia podnośników stworzonych dla współczesnej kuchni. Front można zatrzymywać w dowolnej pozycji dzięki zastosowaniu funkcji wielopozycyjnego zatrzymywania. Zaletą jest możliwość zastosowania go w bardzo szerokiej gamie szafek pod względem wysokości i szerokości. Huwilift może być z powodzeniem stosowany w szafkach bezuchwytowych, posiada także funkcje elektrycznego otwierania w E-Senso, E-Verso  i E-Strato.

Winda do górnej szafki PEGASUS

Bardzo ciekawym i wygodnym rozwiązaniem jest winda do górnych szafek Pegasus. Dzięki zastosowaniu tej windy mamy zapewniony wygodny dostęp do wszystkich przedmiotów w niej umieszczonych. Całą zawartość szafki w bardzo prosty sposób można opuścić na wysokość wzroku dzięki czemu wszystkie przedmioty są zawsze pod ręką a my  optymalnie wykorzystujemy dostępną przestrzeń.

Wyciąg wąski PICANTO

To łatwy sposób na wygodne przechowywanie na przykład przypraw. Dzięki wyciągowi Picanto wszystko może być przechowywane w przejrzysty sposób zapewniający porządek

Może być mocowany do frontu typu cargo lub wysuwany ręcznie po wcześniejszym otwarciu frontu na zawiasie.

Nowoczesne wyposażenie górnych szafek kuchennych na pewno usprawni nasze prace kuchenne i wpłynie korzystnie na ergonomię kuchni.

Nowoczesne wyposażenie górnych szafek – Film

Szafki górne from Peka on Vimeo.


Powiązane posty

Leave a Comment