Aranżacja małej białej kuchni

Aranżacja małej białej kuchni jest świetnym pomysłem na dodanie przestrzeni małemu pomieszczeniu. Biel jest bardzo uniwersalnym kolorem, można ją łączyć ze wszystkimi pozostałymi barwami i w każdym połączeniu będzie się dobrze sprawdzać. Biały kolor kojarzy się z czystością więc idealnie nada się w kuchni. Możemy być pewni, że wybierając ponadczasową i elegancką biel nasza kuchnia długo nie wyjdzie z mody.

Poniżej przedstawiona została aranżacja niedużej kuchni, w której połączono biel z drewnem.

Aranżacja małej białej  kuchni – szafki dolne


W aranżacji szafek dolnych umieszczono wygodne szuflady, w których przechowywać można garnki lub inne większe przedmioty. Mała szuflada wyposażona w organizer przeznaczona została na sztućce. Zamiast tradycyjnego kosza na śmieci w szafce zlewozmywakowej lepiej zastanowić się nad montażem systemu przeznaczonego do segregacji odpadów. W kolejnej szafce – narożnej można z łatwością zmieścić na przykład robota kuchennego a w szufladzie pod piekarnikiem swoje miejsce znajda patelnie. Obok piekarnika znajduje się wysuwany kosz cargo, dzięki któremu mamy wygodny dostęp do wszystkich włożonych tam przedmiotów.

Aranżacja małej białej kuchni z blatem drewnianym
Aranżacja małej białej kuchni w połączeniu z drewnem sprawia, że pomieszczenie staje się przytulne i ciepłe.

Szafki górne w małej kuchni

Prawie wszystkie górne szafki są typu klapa. Wygodnie można w nich przechowywać drobne zapasy żywności a także talerze i filiżanki. W górnych szafkach znajduje się miejsce na kuchenkę mikrofalową. W tym projekcie przewidziany do wykorzystania został okap typu slim.

Lodówka do zabudowy w małej kuchni

Niewątpliwą zaletą lodówek do zabudowy jest to, że idealnie zostają one wkomponowane do całości aranżacji. Stanowią integralną całość z reszta zabudowy.

Stół i otwarte półki w małej kuchni

W tej małej kuchni został zaprojektowany stół, przy którym można wygodnie zjeść posiłek lub wykorzystać jego blat jako powierzchnię roboczą. Nad stołem zaprojektowane zostały półki, na których można gromadzić książki z ulubionymi przepisami. Jest tam również miejsce na przechowywanie kolekcji ulubionych win.

 Aranżacja małej białej kuchni w połączeniu z drewnem sprawi, że pomieszczenie stanie się przytulne i ciepłe.

Aranżacje małej  kuchni galeria


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *