Aranżacja garderoby dla singla

Dobrze wykonana aranżacja dla garderoby singla jest bardzo ważna. Stanowi ona podstawę zabudowy, z której będziemy później korzystać. Na początku powinniśmy przemyśleć swoje potrzeby, określić ile potrzebujemy miejsca do układania ubrań a ile miejsca przeznaczymy na wieszanie na przykład koszul, marynarek, sukienek, bluzek czy spódnic. Zastanówmy się także czy będziemy potrzebowali miejsce na rzeczy o nietypowych wymiarach na przykład sprzęt sportowy. Być może oczekujemy, że w naszej garderobie znajdzie się miejsce na kolekcje butów, torebek a może krawatów.

Te wszystkie informacje powinniśmy przekazać projektantowi aby mógł on dobrać najlepsze rozwiązania.

Projekt garderoby – podział na moduły

Poniżej przedstawiona została garderoba dla singla podzielona na trzy moduły. Każdy z nich został inaczej zaprojektowany.

Projekt garderoby – moduł pierwszy


Moduł ten został zaplanowany w ten sposób by pomieścić zarówno wygodne szerokie półki oraz miejsce na drążek do wieszania. Ponieważ drążek znajduje się stosunkowo wysoko osoby niższego wzrostu mogą ułatwić sobie sięganie ubrań za pomocą pantografu.

Projekt garderoby – moduł środkowy

W module środkowym na górze zostały zaplanowane półki, poniżej zaprojektowano przestrzeń, w której umieszczono lustro przed którym można na przykład zawiązać krawat albo dobrać biżuterię do stroju. Aby korzystanie z lustra było łatwiejsze pod najniższą z półek zamontowano oświetlenie. Poniżej znajdują się niewielkie półeczki, w których zmieszczą się drobne akcesoria. Najniższą część tego modułu stanowią szuflady, w których przechowujemy bieliznę oraz paski albo krawaty. Jeśli pomyślimy o dodatkowym wyposażeniu szuflad w specjalne organizery będzie nam dużo łatwiej utrzymać porządek.

Projekt garderoby – moduł ostatni

Moduł ten oprócz półek wyposażony został w drążki do wieszania, jedna część drążka może być wykorzystana do powieszenia dłuższych ubrań. W tym wypadku została zaprojektowana niewielka przestrzeń na ulubione buty.

Każda aranżacja garderoby dla singla będzie inna ponieważ każdy ma inne potrzeby. Ważne jest to, by nasza garderoba spełniała nasze oczekiwania, wybyła dla nas wygodna a przy tym estetycznie wykonana

Aranżacja garderoby dla singla galeria

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *