Projekty kuchni z salonem

Projekty kuchni z salonem i  otwartej na salon. Osoby towarzyskie, lubiące zapraszać gości świetnie poczują się w kuchni połączonej z salonem.Wspólne gotowanie to dobry sposób na spędzenie razem czasu. Poniższe projekty kuchni z salonem to tylko jedna z nieskończonej ilości propozycji urządzenia kuchni z salonem. jedna ze ścian została w pełni zabudowana. W słupkach znajduje się miejsce na piekarnik i mikrofale oraz telewizor. Wysokie szafki pomieszczą dużo  rzeczy, mogą one z powodzeniem  pełnić funkcję spiżarni. Po lewej stronie zaprojektowano roletę to wygodny i funkcjonalny sposób by uniknąć niepraktycznych w tym miejscu drzwiczek lub klap. Ze względu na pełne zagospodarowanie jednej ze ścian można było pozwolić sobie na brak górnych szafek na ścianie z oknem przez co pomieszczenie nabrało lekkości. Dolne szafki kuchni z salonem zostały zaprojektowane tak by pomieściły wygodne, przestronne szuflady, zmywarkę oraz organizer na odpady . W kuchni z salonem przewidziano wyspę dostępna ze wszystkich stron, w której umieszczono płytę grzewczą Zaproponowany został okap wyspowy. W wyspie jest szklana witryna z ramkami aluminiowymi ,w której można przechowywać szklane naczynia bądź kieliszki. Poniżej zaproponowano kolory drewna połączonego z ciemnym blatem ale ważne jest to by kolory kuchni nawiązywały do kolorów salonu. Podobnie style salonu i kuchni powinny do siebie pasować.

Projekty kuchni z salonem

projekt kuchni z salonem 72

projekt kuchni z salonem

projekt kuchni z wyspa 3

projekt kuchni otwartej na salon

projekt kuchni małej otwartej na salon

projekty kuchni z salonem Projekty kuchni z salonem projekt kuchni małej z salonem nowoczesne projekty kuchni z salonem aranżacja kuchni (4) nowoczesne projekty kuchni z salonem nowoczesne projekty kuchni z salonem  projekty kuchni z salonem zdjęcia

 


One Reply to “Projekty kuchni z salonem”

  1. cześć . Wpadłem na ten artykuł i muszę rzec, że kilka pomysłów wpadło mi do głowy po lekturze. Pozwoliłem sobie wysłać dalej Projekty kuchni z salonem – Umeblowani – Projekty Kuchni i Szaf – ZnajdĹş lub ZamĂłw Wymarzony Projekt mebli | Umeblowani – Projekty Kuchni i Szaf – ZnajdĹş lub ZamĂłw Wymarzony Projekt mebli i umieścić odsyłacz na reddit.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *