Projekty kuchni w bloku

Projekty kuchni w bloku – mała kuchni w bloku to nie problem na poniższym projekcie przedstawiona została zabudowa kuchni w bloku o wymiarach 2×3 m po prawej stronie od drzwi wejściowych do kuchni projektant oprócz lodówki umieścił słupek w pełni wykorzystując przestrzeń do samego sufitu. W słupku zaprojektowano miejsce na piekarnik i mikrofale, po przeciwnej stronie projektu kuchni w bloku znajduje się miejce na płytę grzejna pod nia organizer, a obok płyty zlew podwieszany. W zależności od budżetu przeznaczonego na wykonanie zabudowy kuchni w bloku można wybrać blaty kamienne lub postformingowe imitujące kamień. Na ścianach w droższej wersji położyć można kamień oraz uchwyty wpuszczane lub w tańszej płytę dekoracyjną pokryta laminatem HPL i uchwyty tradycyjne. W tym projekcie nie została umieszczona zmywarka. Dla podkreślenia lini mebli zostały zamontowane listwy led subtelnie oświetlające blaty.

Projekty kuchni w bloku

W projekcie kuchni w bloku przewidziano listwy pogrubiające estetycznie wykończające szafki.

Projekty kuchni w blokuProjekty kuchni w blokuProjekty kuchni w blokuProjekty kuchni w blokuProjekty kuchni w blokuKuchnia w blokumala kuchnia 5kuchnia w bloku 7mala kuchnia 2Projekty kuchni w bloku

Aranżacja Kuchni w bloku

W projekcie małej kuchni w bloku zaproponowane zostały szafki o wymiarach nie standardowych aby w pełni zagospodarować dostępna przestrzeń. Na powyższych projektach przedstawiono dwa sposoby zagospodarowania przestrzeni na lodówkę. W jednym projekcie wykorzystano lodówkę do zabudowy a w drugim lodówkę wolno-stojacą. W ten prosty sposób widać jak zmiana tylko jednego z elementów wyposażenia kuchni może wpłynąć na końcowy efekt wizualny zabudowy kuchni.

kuchnia w bloku 9 - Kopia

kuchnia w bloku 9 - Kopia

Kuchnia w bloku inspiracje

Kuchnia w bloku inspiracje Kuchnia w bloku inspiracje Kuchnia w bloku inspiracje Kuchnia w bloku inspiracje

 


2 Replies to “Projekty kuchni w bloku”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *