Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz nie zawsze jest usługą kompleksową, w zależności od upodobań klienta, architekci wnętrz mogą dać nam tylko kilka porad lub też wykonać cały projekt. W przypadku, gdy już zdecydujemy się na skorzystanie z usług architekta wnętrz, powinniśmy zdawać sobie sprawę, za co właściwie płacimy. Podpisana umowa na wykonanie projektu nie zawsze musi oznaczać to samo.

W architekturze wnętrz występuje kilka rodzajów projektów. Są to między innymi projekt kompleksowy, koncepcyjny, techniczny czy też komputerowy (wizualizacja komputerowa). Zanim zaczniemy szukać, jacy architekci wnętrz są najlepsi, powinniśmy się zapoznać z wyżej wymienionymi pojęciami, aby nie narazić się na różnego rodzaju nieporozumienia.  Tak też koncepcja (projekt koncepcyjny) jest płaskim rzutem ukazującym nam położenie poszczególnych elementów w mieszkaniu (meble, ściany działowe itp.). Projektowanie wnętrz na tym etapie nie uwzględnia kolorystki, oświetlenia oraz innych dodatków, więc nie może być traktowane jako kompleksowy projekt, który zawiera wszystkie te elementy. Projekt techniczny, jak sama nazwa wskazuje, ma charakter specjalistyczny. Ukazuje precyzyjne wymiary i położenie poszczególnych elementów.

Projekt komputerowy da nam wyobrażenie o nowych wnętrzach, najlepiej jak to będzie projekt trójwymiarowy.  Zwróćmy uwagę na to, aby projekt widniejący na umowie zawierał wszystkie.elementy, jakie nas interesują

Projekt biura
Projekt biura
Projekt biura
Projekt biura
projekt-biura
Projekt biura – szafa przesuwna
projekt-biura-5
Projekt biura – biurko
projekt kuchni121
Projekt wnętrza
Projektowanie garderoby
Aranżacja garderoby
Projektowanie wnętrz - szafa wnękowa
Projektowanie wnętrz – szafa wnękowa
Projektowanie wnętrz - łazienka
Projektowanie wnętrz – łazienka
Projektowanie wnętrz - gabinet
Projektowanie wnętrz – gabinet

Projektowanie wnętrz Projektowanie wnętrz Projektowanie wnętrz aranzacja wnetrz (12) Projektowanie garderoby projekty kuchni (39)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *