Projekty szaf dla niej i dla niego

Aby wykonać szafę zarówno dla niej jak i dla niego projektant powinien uwzględnić indywidualne potrzeby każdego z użytkowników i tak zaprojektować wnętrze szafy aby było funkcjonale.

Dobra szafa dla niej i dla niego powinna podzielona być na strefy. Dla niej zawierającą przestrzeń wiszącą na długie rzeczy (płaszcze, dłuższe kurtki) przestrzeń wiszącą na krótsze rzeczy (bluzki ,spódnice ,sukienki) moduł z półkami na topy, bluzki ,bluzy .W strefie dla niej może znaleźć się  moduł z szufladami na bieliznę ,kosz na ubrania ,specjalne półki na buty – tu warto zwrócić uwagę na fakt, że kobiety często mają w swojej kolekcji wysokie buty dlatego rozstaw półek powinien być różny.

Projekty szaf dla niej i dla niego

projekt szafy dlaniej i niego projekt szafy dlaniej i niego2 projekt szafy dlaniej i niego3 projekt szafy dlaniej i niego4 projekt szafy dlaniej i niego5 projekt szafy dlaniej i niego6 projekt szafy dlaniej i niego9

W szafie dla niej nie można zapomnieć  o przestrzeni na torebki. Strefa dla niego oprócz przestrzeni na długie i krótkie(na przykład koszule) wiszące rzeczy może zawierać specjalny , wysuwany wieszak przeznaczony na spodnie, wieszak  przeznaczony na krawaty czy paski , w męskiej strefie przydadzą się szuflady na bieliznę i skarpetki. Dobrze by  szafa dla niej i dla niego miała zamontowany  pawlacz na rzadko używane rzeczy.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *