Projekt szafy z zintegrowana deską do prasowania

Projekt szafy z zintegrowaną deska do prasowania jest idealnym rozwiązaniem jeśli nie dysponujemy dużą przestrzenią. Małe powierzchnie powinny być dobrze przemyślane aby zostały w pełni wykorzysta nenie tworząc jednocześnie wrażenia bałaganu. Jeżeli zastanowimy się jakie mamy potrzeby możemy wtedy funkcjonalnie rozplanować dostępne miejsce.

Poniżej przedstawiony został projekt szafy z zintegrowaną deska do prasowana zajmujący niewielką przestrzeń. Szafa została podzielona na moduły. Dwa z nich u góry zwieńczone są pawlaczem na rzeczy, z których rzadziej korzystamy. Poniżej zaprojektowano miejsce na dwa drążki przeznaczone do wieszania krótszych rzeczy np. koszul, marynarek, spódnic itp. Środkowy moduł stanowią półki i szuflady, w których z łatwością utrzymamy porządek. Świetnie sprawdzą się one do przechowywania bielizny, pasków czy krawatów. Ciekawym elementem tej strefy jest zamontowana zintegrowana deska do prasowania. Kiedy będzie potrzebna wystarczy ją wysunąć i rozłożyć  i już możemy wygodnie prasować. Przeznaczeniem kolejnego modułu jest miejsce poświęcone na wieszanie długich rzeczy. Pozostała przestrzeń w tym module wykorzystana została na półki oraz miejsce do przechowywania torebek lub butów.


Niewielka przestrzeń wygospodarowana na szafę została zaprojektowana zgodnie z potrzebami użytkowników, tak by była jak najbardziej funkcjonalna. Projekt szafy z zintegrowaną deską do prasowania to dobre rozwiązanie dla tych , którzy nie wiedzą gdzie umieścić deskę gdy już nie jest potrzebna.

Szafa, deska do prasowania, szuflady, półki, wieszaki


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *