Szafa wnękowa przesuwna z miejscem na buty i parasole

Po wejściu do domu chcemy jak najszybciej zdjąć obuwie i odłożyć torebkę lub klucze. Bardzo dobrym pomysłem będzie montaż niewielkiej szafy z drzwiami przesuwnymi, które nie zajmują miejsca. Można do tego celu wykorzystać wolną ścianę lub wnękę. Taka podręczna szafa na pewno ułatwi życie. Znajdujące się w niej wyposażenia przeznaczone jest do przechowywania przedmiotów, które chcemy mieć pod ręką wychodząc z domu i odłożyć po powrocie. Dlatego zaplanowano w niej dużo miejsca na półki na buty. Specjalne półki na buty pozwalają na szybkie ich odłożenie, łatwe odnalezienie potrzebnej pary oraz zapewniają im odpowiednią wentylację.

szafa wnękowa z drzwiami przesuwnymi, miejsce na parasole, torebki katony, szuflady


W szafie w holu z pewnością przydatne okażą się wieszaki na parasole. Dobrym pomysłem będą również półki na torebki i torby o różnych rozmiarach w tym również np.  te na laptopa. Tu również sprawdzą się szuflady  o różnych głębokościach. Przechowywać w nich można klucze ale też czapki, szaliki czy rękawiczki. Z pewnością przyda się także półka pawlaczowa na sporadycznie używane rzeczy, które przechowywać można np. w kartonach. Ich ogromny wybór dostępny na rynku (kolory, wzory i rozmiary)  na pewno pozwolą dopasować najlepsze rozwiązanie.

Szafa, szuflady na prawidła do obuwia, łyżki do butów, szczotki, pasty i środki do pielęgnacji obuwia

Szafa wnękowa w holu czy przedpokoju będzie z pewnością tym elementem naszego domu, z którego będziemy korzystali każdego dnia. Pamiętajmy także, że przedpokój lub hol to wizytówka naszego domu dlatego wypełnienie drzwi przesuwnych dopasujmy tak by nie tylko komponowały się z resztą wnętrza i stanowiły z nim spójną całość ale również stanowiły ciekawy i elegancki element ozdobny.

szafa na buty, rękawiczki, prawidła, szuflady na czapki, rękawiczki i szaliki oraz parasole składane

Przeznaczenie szafy wnękowej z drzwiami przesuwnymi

  • obuwie codzienne, obuwie sportowe, kapcie, tzw. obuwie domowe;
  • szuflady na czapki, rękawiczki i szaliki oraz parasole składane;
  • szuflady na prawidła do obuwia, łyżki do butów, szczotki, pasty i środki do pielęgnacji obuwia;
  • wnęka na parasole nieskładane

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *