Pomysły na nowoczesną kuchnię

Poniżej opisujemy  kilka pomysłów na nowoczesną kuchnie. Nowoczesny projekt może przybrać różne formy  dla różnych ludzi – jedni wybiorą czyste, proste  krawędzie, a inni wolą krzywe i miękkie linie.

Przeciwstawne style takie jak te są uważane za współczesne, więc definicja nie jest w jednoznaczna. Jeśli chcesz nadać nowoczesny wygląd własnej kuchni, ale nie wiesz, od czego zacząć, możesz trzymać się pewnych wytycznych, które pomagają zdefiniować styl.

Pomysły na nowoczesną kuchnię – Kolory i światła

Typowy klimat  współczesny kuchni kształtują   przygaszone lekkie, jasne kolory. Lżejsze słoje drewna na podłogi i zabudowy jest łagodne dla oczu, podczas gdy dopasowane źródła światła, takie jak oświetlenie toru lub oświetlenie wpuszczone, kąpią przestrzeń w świetle. Ciemniejsze, kolory mogą być używane oszczędnie dla kontrastu – na przykład, ciemna wiśnia w  połączeniu z białym blatem tworzy równowagę klaski i współczesności.

Pomysły na nowoczesną kuchnię

AGD w kuchni

Nowoczesne urządzenia są podstawą każdej współczesnej kuchni, jest  wiele opcji do wyboru. Ze stali nierdzewnej lub czarne urządzenia są najlepsze do tego styl. Na przykład, okap kominowy daje kuchni nieco przemysłowy styl, jak również korzyści praktyczne. Innym współczesnym akcentem jest zainstalowanie zlewu w wyspie

.Pomysły na nowoczesną kuchnię Pomysły na nowoczesną kuchnię

Tekstury

Współczesny wygląd  tworzy nie tylko  kolor, ale również z tekstura. Materiały używane w całej przestrzeni kuchennej określają  jaki typ nowoczesnego wyglądu wybierasz, pamiętaj ,że zawsze  można mieszać i łączyć różne kolory i faktury. Na przykład, połączenie wysokiego połysku na szafkach i witryn szklanych w jasnej kuchni,  które odbija światło. Montaż szkła na ścianach pozwoli uzyskać artystyczny wygląd w przestrzeni między szafkami.

aranżacja kuchni (8)

Meble kuchenne

Współczesne meble wyróżniają się minimalistycznym, modułowym sposobem  konstrukcji. Na przykład, proste stołki barowe pod ladą są doskonałym akcentem , nawet tapicerowane stołki barowe są odpowiednie dla tego stylu. Zakończone stalą nierdzewną lub bejcą, która pasuje do szafki stołki te mogą uzupełniać współczesną linię reszty pomieszczenia.

aranżacja kuchni (12) aranżacja kuchni


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *