Co to jest cargo w kuchni

Co to jest cargo w kuchni? Cargo w słupku wysokim jest rewelacyjnym rozwiązaniem do przechowywania słoików, ziół, przypraw, porostu tylko wysuwasz i masz łatwy dostęp do całej zawartości w szafce. Proste w obsłudze, doskonale zorganizowane przechowywanie. Wewnątrz są półki  koszykowe wysuwane za pomocą frontu, dzięki czemu wszystko masz na  w zasięgu wzroku i ręki. Półki  można dowolnie przestawiać.  Niektórzy producenci mają w swojej ofercie kosze cargo z  możliwością  cichego  i płynnego zamykania. Nie zapomniano również o nowoczesnym wyglądzie. Kolejną funkcją, która pomaga użytkownikowi jest to , że półki są zdejmowane. Dzięki miękkiemu  domykowi nie ma możliwości potłuczenia butelek  czy słoików. Dostępne są także  m.in. kosze  Cargo mini dwupoziomowe o szerokości 15, 20 ,30 40, 50 cm do szafek dolnych o wysokości  720mm.,cargo mini boczne na ściereczki lub detergenty ,cargo duże do słupków  o szerokości 30, 40, 50, 60,  5 i 6 półkowe.

Co to jest cargo w kuchniCo to jest cargo w kuchni Co to jest cargo w kuchni

W tym projekcie kuchni pokazane jest cargo małe dwu-półkowe, takie cargo jest praktyczne i wszechstronne, górny kosz można bezproblemowo przesuwać bez potrzeby zmiany położenia carga w szafce, jest możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb,  ponadto półki są zdejmowalne. Dzięki miękkiemu domykowi nie ma niebezpieczeństwa, że nam się coś potłucze

W takim słupku możemy zastosować cargo 5 lub 6 półkowe, półki  można dowolnie przestawiać oraz są zdejmowalne. Cargo może być z cichym domykiem oraz zwykłe. Takie cargo jest bardzo wydajne.

cargo w kuchni 2

cargo mini 60 cargo mini cargo w kuchniach

cargo w kuchni
cargo w kuchni

One Reply to “Co to jest cargo w kuchni”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *