Szafki kuchenne do zadań specjalnych

Szafki kuchenne do zadań specjalnych sprawdzą się w każdej kuchni, sprawią że codzienne czynności będą łatwiejsze. Ponieważ kuchnia to miejsce w naszym domu, w którym spędzamy mnóstwo czasu na pracy przygotowując posiłki dla siebie, rodziny lub znajomych ale również miejsce w którym spędzamy  miło czas z bliskimi. Takie miejsce po prostu musi być dobrze urządzone nie tylko pod względem estetycznym ale przede wszystkim pod względem funkcjonalnym. Zwłaszcza jeśli mamy małą kuchnię urządzenie jej w użyteczny sposób będzie trudniejszym zadaniem niż gdybyśmy dysponowali dużym pomieszczeniem. Musimy bowiem zaplanować wygodne miejsce do pracy i przechowywania zarówno żywności oraz sprzętów i przyborów kuchennych. W tym zadaniu mogą nam pomóc różne specjalnie wyposażone szafki.

Szafki z aluminiową roletką

Szafki te najczęściej montuje się w narożnikach kuchni. Roletka nie zajmuje wiele miejsca kiedy jest otwarta, można ja zatrzymać w dowolnej, wybranej pozycji. Sprawdzi się także w małych pomieszczeniach.

Szafki z aluminiową roletą
Szafki z aluminiową roletką

Szafki z organizerem na odpady

Szafki ze specjalnym organizerem na odpady ułatwią segregacje śmieci, pozwolą na łatwe opróżniane koszy. W zależności od wybranego modelu można je otwierać jednym ruchem za pomocą pedału i dzięki wbudowanym hamulcom zatrzymać w dowolnej pozycji. Można tez wybrać bardzo łatwe w montażu rozwiązanie polegające na automatycznym otwieraniu się frontu poprzez lekkie jego naciśnięcie .

kuchnia, meble kuchenne, Szafki z organizerem na odpady
Szafki z organizerem na odpady

Wkłady na sztućce i talerze


Szafki można wyposażyć w praktyczne wkłady na sztućce i talerze. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie sztućce zawsze będą miały swoje miejsce i będą zawsze pod ręką. Wkłady do szuflad na talerze umożliwiają ustawienie talerzy pionowo, dzięki czemu są one łatwo dostępne.

kuchnia, meble kuchenne, szuflady, Wkłady na sztućce i talerze
Wkłady na sztućce
kuchnia, meble kuchenne, szuflady, Wkład do szuflady na talerze
Wkłady na talerze

Szafki z koszami cargo

Na rynku dostępne są kosze cargo w różnych rozmiarach, łatwo będzie dobrać odpowiedni kosz do naszych potrzeb. System cargo czyli wysuwane na prowadnicach kosze to wygodny i łatwy w dostępie sposób na przechowywanie. Dzięki temu, że kosze posiadają pełny wysuw otrzymujemy pełny dostęp do wszystkich produktów nawet tych schowanych w głębi.

kuchnia, meble kuchenne, Szafki kuchenne z cargo Peka
Szafki z koszami cargo

Szafki narożne

Szafki narożne można wyposażyć w szereg mechanizmów ułatwiających przechowywanie garnków, patelni i pozostałego sprzętu kuchennego. Dziś do wyboru oprócz tak zwanych karuzel mamy jeszcze inne systemy pozwalające na pełną eksploatację przestrzeni w narożniku kuchni. Kosze, półki wysuwające się z szafki zapewnią wygodne w użytkowaniu i ergonomiczne wykorzystanie dostępnego miejsca.

kuchnia meble kuchenne, szafki, Szafki kuchenne z magic corner
Szafki narożne z magic corner PEKA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *