PROJEKTOWANIE – ARANŻACJA – POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

logo_2Nasza firma zajmuje się projektowaniem wnętrz. Nasi projektanci to doświadczeni pasjonaci z mnóstwem pomysłów dla których priorytetem jest stworzyć wnętrze zgodne nie tylko z preferencjami klienta ale także z zasobnością jego portfela. Stawiamy na jakość, kompleksowość i oryginalność. Projektujemy funkcjonalne i stylowe wnętrza.
Nasi projektanci codziennie, od wielu lat, tworzą indywidualne projekty wnętrz mieszkalnych: domów, apartamentów , mieszkań jak i projekty wnętrz poszczególnych pomieszczeń : kuchni , łazienek , salonów, pokoi dziecięcych sypialni itp. Nasi projektanci doradzą Państwo odnośnie materiałów wykończeniowych, kolorystyki, oświetlenia, mebli.
Wykonują projekty koncepcyjne jak i projekty z nadzorem autorskim.
Każdy kolejny projekt jest dla nas inspiracją i wyzwaniem do tworzenia jeszcze lepszych, ciekawszych projektów. Naszym zadaniem jest stworzyć dla Ciebie taką przestrzeń która sprawi, iż we własnym mieszkaniu czy domu będziesz czuł się wyjątkowo a przebywanie w niej będzie przyjemnością.


Projektowanie online

projektowanie mieszkan online.png

Ceniąc Twój czas oferujemy możliwość zamówienia projektu wnętrza za pośrednictwem internetu. Od tradycyjnego projektu różni się on jedynie sposobem komunikacji. Na podstawie przesłanych na nasz adres e-mail rzutów, wypełnionej ankiety oraz opisu Twoich oczekiwań przeprowadzamy pełen kompletny proces projektowy – powstaje aranżacja dopasowana do upodobań oraz możliwości finansowych. Wizualizacja 3d oraz finalna dokumentacja projektu wnętrza wysyłana jest pocztą elektroniczną.


Jak to wygląda ?

Projektant online

projektowanie mieszkan online.png

Chcemy stworzyć wnętrze które odzwierciedli Twoje marzenia dlatego nie wysyłamy Ci od razu gotowych 3 projektów na wygląd których nie masz wpływu. Każda wizualizacja powstaje z Twoim udziałem. Poznając Twoje potrzeby i oczekiwania przygotowujemy pierwszą wizualizację wybranego przez Ciebie wnętrza, wysyłamy ją do Ciebie. Na podstawie Twojej opinii , uwag co do projektu tworzymy kolejną i ponownie proces się powtarza. Po zaakceptowaniu wyglądu wnętrza sporządzamy i wysyłamy do Ciebie specyfikację materiałową – wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.


Co zawiera i przedstawia projekt

co-zawiera-projekt.jpg

Nasze projekty przedstawiają kompleksowo całe projektowane pomieszczenia. Projekt w postaci realistycznej wizualizacji 3D będzie przedstawiał podłogę (np. połączenie płytek w kuchni z deską podłogową w salonie – używamy prawdziwych sklepowych materiałów i podajemy je Państwu), ściany w wariantach kolorystycznych (podajemy zastosowane kolory farb np. z Dekorala, Duluxa, Beckers, Śnieżka), sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, ośw. przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz np. z oferty BRW, IKEA, Forte, Szynaka), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych, obrazy, fototapety i tapety, kwiaty w nowoczesnych donicach, półki i wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni. Udekorujemy ściany wstawiając do projektu obrazy, fototapety i tapety, półki i inne wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni..

Zobacz więcej


Do wykonania projektu potrzebujemy

do-wykonania-projektu-potrzebujemy.jpg

1. Zamówienie projektu

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

2. Wypełnioną ankietę, która znajduje się tutaj Ankieta preferencje


Przykład jak wymierzyć pomieszczenie

jak-wykonać-pomiar-kuchni-1024x581.png

PRZYKŁADOWE PROJEKTY


ZOBACZ GALERIĘ

 


PRZYKŁADOWE PANORAMY 3D

W portfolio przedstawiamy przykładowe panoramy 3D, które otrzymuje klient do każdego wariantu z możliwością własnoręcznej obsługi panoramy

co-zawiera-projekt-panorama-3d.png

ZOBACZ PANORAMY 3D


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *