Projekt / aranżacja salonu wystrój nowoczesny w kolorze, brąz, biały

Aranżacja salonu otwartego na kuchnie w wystroju nowoczesnym w kolorach biały i brąz. W projekcie użyto mebli z kolekcji firmy Vox na które składają się dwie przepiękne witryny oraz szafka RTV. Subtelnym uzupełnieniem jest regalik na której postawiono delikatna lampkę nadającą wnętrzu romantyczności i ciepła. Salon to miejsce rodzinnych spotkań ale i wypoczynku dlatego w projekcie zaaranżowano dużą nowoczesna kanapę z fotelem a przed nimi wstawiono stoliczek kawowy. Ściany w pomieszczeniu są koloru białego co nadaje wnętrzu jasności i przestronności. Na podłodze umieszczono panele podłogowe w brązowym odcieniu, które to nadają elegancji i charakteru. Aranżacja jest delikatna, zmysłowa. Nie zagraca przestrzeni.

projekt-aranzacja-salon-wystroj-nowoczesny-w-kolorze-brąz-biały-kanapa


One Reply to “Projekt / aranżacja salonu wystrój nowoczesny w kolorze, brąz, biały”

  1. Meblościankom mówię stanowczo nie. Nie rozumiem dlaczego ścianę obstawia się meblem bez większej filozofii. Jeśli ktoś kupi mebel i go wstawi do mieszkania to ok, ale od projektanta czy architekta można wymagać więcej.
    Zabudowa tv to często główny element salonu i trzeba mu poświęcić dużo uwagi. Często nie robienie niczego oprócz narzucenia materiału na ścianę jest lepsze od takich zabudów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *