Projekt / aranżacja salonu wystrój nowoczesny w kolorze, brąz, biały

Aranżacja salonu otwartego na kuchnie w wystroju nowoczesnym w kolorach biały i brąz. W projekcie użyto mebli z kolekcji firmy Vox na które składają się dwie przepiękne witryny oraz szafka RTV. Subtelnym uzupełnieniem jest regalik na której postawiono delikatna lampkę nadającą wnętrzu romantyczności i ciepła. Salon to miejsce rodzinnych spotkań ale i wypoczynku dlatego w projekcie zaaranżowano dużą nowoczesna kanapę z fotelem a przed nimi wstawiono stoliczek kawowy. Ściany w pomieszczeniu są koloru białego co nadaje wnętrzu jasności i przestronności. Na podłodze umieszczono panele podłogowe w brązowym odcieniu, które to nadają elegancji i charakteru. Aranżacja jest delikatna, zmysłowa. Nie zagraca przestrzeni.

projekt-aranzacja-salon-wystroj-nowoczesny-w-kolorze-brąz-biały-kanapa


Powiązane posty

One Thought to “Projekt / aranżacja salonu wystrój nowoczesny w kolorze, brąz, biały”

  1. tissu

    Meblościankom mówię stanowczo nie. Nie rozumiem dlaczego ścianę obstawia się meblem bez większej filozofii. Jeśli ktoś kupi mebel i go wstawi do mieszkania to ok, ale od projektanta czy architekta można wymagać więcej.
    Zabudowa tv to często główny element salonu i trzeba mu poświęcić dużo uwagi. Często nie robienie niczego oprócz narzucenia materiału na ścianę jest lepsze od takich zabudów.

Leave a Comment