Garderoba na poddaszu ze skosem, podłoga dąb, Fronty białe z grafiką, wieszak na spodnie

Garderoba na poddaszu ze skosami wykonywana na indywidualne zamówienie ma tę przewagę, że można ją idealnie dopasować do potrzeb użytkowników i do wymiarów pomieszczenia, w którym ma być montowana. Można ją zaplanować właściwie dla każdego pomieszczenia niezależnie od jego wysokości i szerokości oraz rozmieszczenia okien i drzwi. Świetnym pomysłem będzie umieszczenie garderoby na poddaszu ze skosami, miejscu gdzie trudno jest w pełni zagospodarować przestrzeń. Pokazujemy jeden z przykładów jak można urządzić garderobę na poddaszu.

garderoba narożna z drzwiami przsuwnymi, drewno, biała, szuflady, wieszak na spodnie, kurtki


W miejscu gdzie ściana nie jest zbyt wysoka ze względu na skos zaplanowane zostały półki na ręczniki i pościel. Znalazło się tu również miejsce na specjalny wieszak na spodnie. Jego zaletą jest wygoda i przejrzystość. Został on zaprojektowany w ten sposób by zapewnić łatwość w wieszaniu i zdejmowaniu spodni a ponieważ wiszą one w pozycji pionowej oszczędzone zostaje miejsce na półkach. Ta część garderoby zamykana jest drzwiami przesuwnymi. W drugiej części garderoby ze względu na dużą różnicę wysokości zaplanowano drzwi uchylne. Znajduje się tu miejsce na obrusy i serwety. Część półek można przeznaczyć na bieliznę nocną. Ponadto przewidziano miejsce na drążek na którym powiesić można bluzki czy koszule. Tu także znajdują się podwójne szuflady osobno dla Pani i Pana domu na bieliznę. Dobrym pomysłem będzie wyposażenie ich w specjalne wkłady do szuflad dzielące przestrzeń szuflady na mniejsze moduły o konkretnych przeznaczeniach dzięki czemu łatwiejsze będzie utrzymanie porządku.

Garderoba na poddaszu ze skosem, di z grafiką, fronty połysk, miejsce na koszule, bluzki, spodnieTworząc garderobę należy dokładnie przemyśleć jej przeznaczenie i w zależności od niego dobrać odpowiednie wyposażenie

Garderoba na poddaszu ze skosami przeznaczona na:

  • pościel
  • ręczniki
  • obrusy, sweterki
  • bieliznę (majtki, biustonosze, koszulki, skarpety, pończochy, rajtuzy)
  • pidżamy i koszule nocne
  • bluzki, koszule
  • spodnie, spódnice

One Reply to “Garderoba na poddaszu ze skosem, podłoga dąb, Fronty białe z grafiką, wieszak na spodnie”

  1. Garderoba na poddaszu wymaga bardzo przemyślanego podejścia do projektu. Zwłaszcza że skośne ściany mocno ograniczają powierzchnię, którą można efektywnie wykorzystać. System Elfa, pozwala na przyporządkowanie wybranych elementów do potrzeb użytkownika. Docięcie szyn montażowych, czy półek ażurowych, nie wpływa na ich funkcjonalność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *