Projektowanie kuchni w stylu prowansalskim


Chcemy, żeby nasza kuchnia była komfortowa i harmonijna. Projektowanie kuchni w stylu prowansalskim stało się teraz bardzo popularne. Projekt kuchni w stylu prowansalskim dosłownie wchłania nadmorskie uroki małych miasteczek. Miękkie i gładkie kontury, podkreślają naturalny styl kuchni np. rzeźby w drewnie, wyroby miedziane, figurki z gliniane i tak dalej. Projekt kuchni w stylu prowansalskim to jasne meble i wiele przedmiotów codziennego użytku, które nie mieszą się w szafka i szufladach, są zawieszane na specjalnych hakach lub umieszczone na otwartych półkach. Francuska Prowansja większości z nas kojarzy się ze słońcem i polami lawendy. Piękne, proste białe meble ozdobione delikatnymi  żłobieniami  dadzą wrażenie przytulności i spokoju. Idealnym materiałem będzie naturalne drewno. Kuchnia w stylu prowansalskim to słońce dlatego duże okna dające mnóstwo naturalnego światła to elementy świetnie współgrające z tym stylem.

Myśląc o Prowansji widzimy zieleń i lawendę stąd te właśnie kolory świetnie sprawdzą się jako kolory dodatków. Również ściany powinny być w jasnych kolorach na przykład pastelowej brzoskwini. Dodatkowo faktura na ścianach sprawiająca wrażenie nierównych ścian doda charakteru.

Projekt  kuchni w stylu prowansalskim

Projektowanie kuchni w stylu prowansalskimProjektowanie kuchni w stylu prowansalskim projekt kuchni prowansalkiejmeble kuchenne prowansalskie (2) meble kuchenne prowansalskie projekty kuchni prowansalskiejprojekt kuchni prowansalskiej (2)projekt kuchni prowansalskiej


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *