Projekt kuchni z dwoma oknami

Projekt kuchni z dwoma oknami może czasami okazać się trochę bardziej wymagający. Okna ograniczają w dużej mierze powierzchnię montażu górnych szafek zwłaszcza jeśli kuchnia otwarta jest na salon i traci się jedną ze ścian. W poniższym projekcie do zabudowy zostały przeznaczone tylko dwie ściany ze względu na wejście do spiżarni znajdujące się na trzeciej ścianie. Ponieważ okna wykluczają montaż okapu jedyną możliwością umieszenia płyty grzewczej był narożnik. Ze względu na szerokość ścian ustawienie lodówki możliwe jest tylko w prawym narożniku obok wejścia do salonu. W projekcie uwzględniona została zmywarka, kosz mini cargo. Pod zlewem zaprojektowano wygodną szafkę z szufladami mieszczącymi organizer na segregację odpadów. W szafce obok lodówki  mieszczą się duże szuflady pozwalające na komfortowe ułożenie akcesoriów.


W kuchni  zaprojektowanej w nowoczesnym stylu zaproponowano wpuszczane uchwyty podkreślające jej charakter. Ze względu na upodobania domowników wykorzystano piękną limonową zieleń w połączeniu z bielą. Jasne kolory mebli kuchennych ścian i podłogi optycznie powiększają pomieszczenie. Na ścianie umieszczono szkło  z grafiką nawiązującą do kolorystyki i charakteru pomieszczenia.

Projekt Kuchni z dwoma oknami zdjęcia

projekt kuchni z dwoma oknami, zielone forny, grafika na szkle projekt kuchni z piekarnikiem w narożniku projekt kuchni z okapem w narożniku  projekt kuchni z dwoma oknami, zlew pod oknem, limonka na ścinie


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *