Szafa do pokoju dziecięcego. Fototapeta

Szafa do pokoju dziecięcego to wnętrze szafy jest przeznaczone do przechowywania rzeczy dziecka. Zaprojektowana z myślą o funkcjonalności.

Jest mnóstwo miejsca na zabawki twoich dzieci „, gry, książki, sprzęt sportowy i wiele innych rzeczy, łatwo dostęp do półek półek, aby  ich ubrania lub zabawki nigdy nie leżały na podłodze. Szafa do pokoju dziecięcego będzie rosnąć wraz z dzieckiem wnętrze zostało zaprojektowane na układanie ubrania, jak na wieszanie Marynarki szkolnej lub sukienek. Oczywiście, można zaprojektować szafę maksymalnie wykorzystując jej  wnętrze aby zmaksymalizować wykorzystanie dostępnej przestrzeni.


Propozycją wypełnienia drzwi przesuwnych jest szkło z grafiką

Szafa do pokoju dziecięcego.

Szafa do pokoju dziecięcego. FototapetaSzafa do pokoju dziecięcego. FototapetaSzafa do pokoju dziecięcego. Fototapetaszafa dla dziecka 4szafa dla dziecka 5szafa dla dzieckaszafa dla dzieciszafa dla dzieci_2szafa dla dzieci_3szafa dla dzieci_4


One Reply to “Szafa do pokoju dziecięcego. Fototapeta”

  1. Witam, chciałabym się dowiedzieć jaki byłby koszt szafy przesuwnej do pokoju dziecka 174/234/57cm (szer/wys/gł). Czy jest możliwość przesłania szafy kurierem? Oraz czy sama mogłabym zlożyć szafę? Chodziłoby mi rownież o koszt szafy z fototapetą o tych samych wymiarach.
    Pozdrawiam Barbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *