Projekty wyspy w kuchni

Projekty wyspy kuchenne stały się jednym z najbardziej pożądanych elementów dla nabywców  szukających nowego domu. Posiadanie wyspy kuchennej w domu posiada  wiele zalet, pod warunkiem, że masz otwartą kuchnię – jadalnię . Gdy mamy do czynienia z małą przestrzenią, kompaktowa kuchnia jest lepszym rozwiązaniem.

Wyspy kuchenne są umieszczane w projektach stosunkowo niedawno i stanowią dobre podejście, jeśli chcesz mieć przestrzeń dostępną ze wszystkich stron kuchni. Koncepcja pozwala by dwie lub nawet trzy osoby mogły gotować w tym samym czasie. Ponadto, blat wyspy kuchennej może funkcjonować jako powierzchnia do serwowania potraw. Wyspy kuchenne to nie tylko funkcjonalne korzyści,mają również zalety  estetyczne, które mogą zmienić cały wygląd kuchni na lepsze! Zobacz poniżej, każdy pomysł, który pasuje do tego profilu?

Projekty wyspy w kuchni otwartej

Projekty wyspy w kuchni Projekty wyspy w kuchni Projekty wyspy w kuchni nowoczesna kuchnia wyspa - Kopia nowoczesna kuchnia wyspa 2 - Kopia wyspa w kuchni nowoczesna kuchnia wyspa5 - Kopia nowoczesna z wyspą 2 nowoczesna z wyspą nowoczesna2 - Kopia oświetlenie w kuchni pr02.02_4 projekt kuchni (2) - Kopia projekt kuchni 10_1 projekt kuchni malej otwartej na salon projekt kuchni nowoczesnej (2) projekt kuchni nowoczesnej (3) projekt kuchni nowoczesnej_4 projekt kuchni nowoczesnej4265 projekt kuchni wanilia z wenge projekt kuchni wenge z wanilią projekt kuchni zielonej projekt-kuchni-14 (2) projektowanie kuchni (3) projektowanie oswietlenia w kuchni (2) projektowanie wyspy kuchennej projekty kuchni otwartej projekty kuchni. kuchnia modulowa

Projekty wyspy w kuchni

Projekty powyżej pokazują połączenie białych frontów lakierowany z kolorem matowym wenge oraz lakier biały z czarnym. Wyspę podzielona jest na dwa sektory pracy. Jeden sektor z płytą grzejną pod nią duże szuflady na garnki po bokach na przechowywanie akcesoriów kuchennych, zaś  w drugiej części wyspy jest zlewozmywak pod nim szafka z szufladą w której można umieścić organizer na odpady, po prawej stronie zmywarkę. W słupkach jest lodówka do zabudowy , piekarnik, mikrofala oraz kosz cargo. pod szafkami wiszącymi są szuflady dla wygodnego użytkowania kuchni. Między przestrzenią szafek górnych a blatem można zastosować szkło lakierowane. Dzięki zastosowania wyspy w kuchni jest więcej przestrzeni użytkowej na blatach.

Projekty wyspy w kuchni

Wyspa w kuchni otwartej Wyspa w kuchni otwartej Wyspa w kuchni otwartej

Wyspa w kuchni otwartej

 Projekty wyspy w kuchni zdjęcia

OWS451P_001 aranżacja kuchni (4) aranżacja kuchni (5) aranżacja wyspy kuchennej

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *