Projektowanie wnętrz mieszkalnych

Projekt kuchni


Projektujemy na dwa sposoby

Projektowanie online

projektowanie mieszkan online.png

Ceniąc Twój czas oferujemy możliwość zamówienia projektu wnętrza za pośrednictwem internetu. Od tradycyjnego projektu różni się on jedynie sposobem komunikacji. Na podstawie przesłanych na nasz adres e-mail rzutów, wypełnionej ankiety oraz opisu Twoich oczekiwań przeprowadzamy pełen kompletny proces projektowy – powstaje aranżacja dopasowana do upodobań oraz możliwości finansowych. Wizualizacja 3d oraz finalna dokumentacja projektu wnętrza wysyłana jest pocztą elektroniczną.


Projektowanie z wizytą u klienta

projektowanie mieszkan online.png

Projektowanie poprzedza wizyta projektanta w wykańczanym lub remontowanym lokalu. W trakcie wizyty projektant dokonuje pomiaru pomieszczeń które maja być zaprojektowane, omawia z klientem zakres prac, potrzeby oraz oczekiwania klienta co do wyglądu przyszłego wnętrza. Na podstawie rozmowy powstaje aranżacja dopasowana do upodobań oraz możliwości finansowych. Wizualizacja 3d oraz finalna dokumentacja projektu wnętrza wysyłana jest pocztą elektroniczną.


Jak to wygląda ?

projektowanie mieszkan online.png

Chcemy stworzyć wnętrze które odzwierciedli Twoje marzenia dlatego nie wysyłamy Ci od razu gotowych 3 projektów na wygląd których nie masz wpływu. Każda wizualizacja powstaje z Twoim udziałem. Poznając Twoje potrzeby i oczekiwania przygotowujemy pierwszą wizualizację wybranego przez Ciebie wnętrza, wysyłamy ją do Ciebie. Na podstawie Twojej opinii , uwag co do projektu tworzymy kolejną i ponownie proces się powtarza. Po zaakceptowaniu wyglądu wnętrza sporządzamy i wysyłamy do Ciebie specyfikację materiałową – potrzebne wymiary,wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.


Do wykonania projektu potrzebujemy

1. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: bok@wystroj-wnetrz.com.pl

2. Wypełnioną ankietę, która znajduje się tutaj Ankieta preferencje


Jak złożyć zamówienie

Zakupy w naszym sklepie są wygodne i bezpieczne. Poniżej link do strony na której znajdują się wskazówki, jak znaleźć odpowiednie produkty oraz skompletować i sfinalizować zamówienie.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE


Projekt koncepcyjny aranżacji wnętrz pomieszczeń mieszkalnych obejmuje:

– wizualizację pomieszczeń i projekt aranżacji wnętrz z opisem uwzględniający preferencje i oczekiwania Zamawiającego

– dobór okładzin ściennych i podłogowych (parkiety, wykładziny, okładziny kamienne i ceramiczne itp.)oraz materiałów i artykułów wyposażenia wnętrz

– Wybór mebli, ustawienie mebli, autorskie projekty mebli

– projekt podwieszanych sufitów,

– rozmieszczenie i sposób oświetlenia poszczególnych pomieszczeń,

– projekt zabudowy szaf wolnostojących, wnękowych i garderób,

– projekt nietypowych elementów stolarskich wykonywanych na zamówienie: półki, blaty, szafki, panele ścienne, osłony grzejnikowe,

– wykonanie zestawienia materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrza


Przykład jak wymierzyć pomieszczenie

jak-wykonać-pomiar-kuchni-1024x581.png