Dwa projekty kuchni w stylu angielskim

Ponadczasowa elegancja, styl i prestiż oraz rodzinne tradycje to powody, dla których wiele osób decyduje się na wybór kuchni w stylu angielskim. Jej niepowtarzalny urok sprawia, że czujemy się w niej dobrze a przyrządzanie posiłków staje się prawdziwą przyjemnością.

Kuchnia w stylu angielskim charakteryzuje się bogatymi zdobieniami frontów, okapów, pilastrów. Utrzymana jest w jasnej kolorystyce, głównie bieli, co przy tak dużej ilości różnego rodzaju ozdobników stwarza wrażenie rozjaśnienia wnętrza. Naturalne materiały takie jak drewno i kamień wykorzystane w kuchni sprawiają, że jest ona trwała i atrakcyjna wizualnie niezależnie od zmieniających się mód i panujących trendów.

Tradycyjna pod względem wizualnym kuchnia wsparta nowoczesna technologią (wyposażenie szafek, płyta grzejna, okap itp.) na pewno będzie komfortowym pomieszczeniem, cieszącym domowników przez długi czas.

W przedstawionym projekcie znajduje się wysoka zabudowa, w której umieszczona została wolnostojąca lodówka a także piekarnik do zabudowy. Szafki i szuflady pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria i przyrządy kuchenne. W najwyżej zaplanowanych szafkach znajdą swoje miejsce przedmioty rzadziej używane. Duży blat zapewni sporą ilość miejsca do przygotowania posiłków.

W szafce narożnej sprawdzi się system półek zapewniający łatwy dostęp do wszystkich rzeczy tam schowanych. W szafce podzlewozmywakowej jest miejsce na tradycyjny kosz na śmieci bądź organizer na segregację odpadów, których duży wybór dostępny jest na rynku. Duże, wygodne szuflady wyposażone w organizery na sztućce oraz np. na talerze pozwolą na łatwiejsze utrzymanie porządku. Druga zabudowa mieści płytę grzejną, okap oraz szafki i szuflady. To świetne miejsce na przechowywanie przypraw, których używamy gotując oraz wszystkich przyborów kuchennych, które lubimy mieć pod ręką podczas gotowania.

Kuchnia w tradycyjnym stylu to najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących sobie ponadczasowy wygląd. Klasyczne rozwiązania pozostaną zawsze aktualne, niezależnie od panujących trendów.

kuchnia w stylu angielskim, blaty kamienne, szafki wanilia

kuchnia angielska, jedno okno

Kuchnia angielska,beż, brąz, wyspa kuchenna

angielska kuchnia meble, wyspa w kuchni,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *