Stal w kuchni – baterie zlewozmywakowe

Kuchnia nas karmi, może nie dosłownie, ale jednak to właśnie w tym pomieszczeniu przygotowujemy a często także spożywamy posiłki. Dlatego wszystkie sprzęty jakie się tu znajdują powinny być przede wszystkimi użyteczne. Meble nie tylko mają ładnie się prezentować, ale również ułatwiać korzystanie z ukrytych w nich naczyń. Kuchenka, lodówka czy inne sprzęty winny być przykładem funkcjonalnych rozwiązań, a armatura kuchenna ma sprawiać, iż zmywanie nie będzie uciążliwym i niechcianym zajęciem.

Livorno bateria zlewozmywakowa stojąca
Livorno bateria zlewozmywakowa stojąca

Może właśnie z tego powodu wielu z nas sięga po baterie stalowe? Wydaje się, iż posiadają one same zalety – doskonale ozdabiają kuchnię i zachwycają użytkowników wysoką jakością i użytecznymi parametrami. W ofercie firmy Ferro znajdziemy baterie o nowoczesnym designie i interesującej formie co sprawia, iż świetnie zaprezentują się w każdej współczesnej kuchni, tej dużej i tej niewielkiej. A wykonanie? Baterie zrobione są z najwyższej jakości stali AISI 304. Stal szlachetna to jeden z najbardziej praktycznych, a zarazem eleganckich surowców używanych do produkcji baterii kuchennych. Do jej zalet należy zaliczyć przede wszystkim wysoką jakość, trwałość, odporność na zanieczyszczenia, środki chemiczne, korozję i zarysowania. Baterie te posiadają aż 25 – letnią gwarancję.

Rodez_bateria zlewozmywakowa stojąca_2
Rodez bateria zlewozmywakowa stojąca

W kolekcji znajdziemy między innymi baterię Rodez o interesującej, walcowatej formie wylewki zgiętej pod kątem prostym, której odpowiednio długie ramię kończy się krótką, prostopadłą do niej wylewką zaopatrzoną w perlator. Funkcjonalna bateria Asti o stabilnej, zwartej formie, wpisanej w motyw walca zaopatrzona została w poręczną, wyciąganą rączkę natrysku i dopasowany uchwyt. Calles posiada regulator ceramiczny z uchwytem typu joystick, który pozwala na płynne regulowanie temperaturą i strumieniem wypływu wody. Głęboki, obrotowy łuk wylewki z zakończeniem w kształcie dzwonu zapewnia komfort użytkowania. Dwuuchwytowa bateria Livorno z obrotową wylewką o klasycznej formie, idealnie koresponduje z minimalistycznym wnętrzem współczesnej kuchni.

Calles bateria zlewozmywakowa stojąca
Calles bateria zlewozmywakowa stojąca

Różnorodny i atrakcyjny design oraz idealne wykończenie baterii sprawiają, iż są one doskonałą ozdobą kuchennych wnętrz. A ich stalowa trwałość i niezawodność gwarantuje wszystkim domownikom komfort i zadowolenie z użytkowania.

Asti bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganym natryskiem
Asti bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganym natryskiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *