Pokój dzienny – Ławostół – funkcjonalne rozwiązanie do pokoju dziennego

Ławostoły – wygodne i funkcjonalne – na co dzień pełnią rolę praktycznej, niskiej ławy, przy której usiądą nawet cztery osoby, od święta zaś z powodzeniem zastąpią stół jadalniany. Specjalny 4-punktowy podnośnik sprawi, że za pomocą kilku ruchów podniesiemy blat na wysokość 76cm, równie szybko zwiększymy jego powierzchnię rozsuwając go do 160cm.

pokój dzienny, Mebin_Ławostół rozsuwany II_
Mebin Ławostół rozsuwany II

Firma Mebin wzbogaciła swój asortyment o 2 rodzaje tego praktycznego mebla, uzupełniając w ten sposób ofertę wszystkich nowoczesnych kolekcji. Drewno, naturalna okleina i szkło lacobel to materiały, z których wykonano ławostoły. Dedykując je poszczególnym kolekcjom producent zadbał o odpowiednią kolorystykę. Na zdjęciach prezentujemy modele: w wybarwieniu orzecha antycznego i wanilii, przeznaczony dla mebli Bonita bianco oraz w zestawieniu czerń – dąb naturalny, idealnie korespondujący z meblościanką OKi.
Warto podkreślić, iż wszystkie elementy drewniane oraz okleinowane (nogi, carga, półka, wsad) pokryte są nieszkodliwymi dla użytkownika lakierami wodnymi. Szklany blat jest nie tylko wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości, ale przede wszystkim estetyczny. A stabilna, geometryczna forma mebla zapewne znajdzie uznanie wśród zwolenników prostoty i uniwersalnego wzornictwa.
Ławostół rozsuwany II, wymiary: 120-160/70/52-76

pokój dzienny, Mebin_Ławostół rozsuwany II
Mebin Ławostół rozsuwany II

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *