Okapy Ciarko Design z sensorem zapachu – Inteligentne AGD

Okap, który sam rozpoznaje warunki panujące w kuchni podczas gotowania i automatycznie dostosowuje do nich swoją pracę? Niemożliwe stało się możliwe, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom stosowanym w urządzeniach Ciarko Design. Sensor zapachu, czyli automatyczny czujnik sterujący zmianą biegów, znajdziemy m.in. w modelu Magnus.

Magnus Ciarko Design okap z sensorem zapachu

Automatyczna zmiana biegów.

Działanie sensora zapachu opiera się na trzech czujnikach: czystości powietrza, wilgotności i temperatury. W zależności od zmiany wartości tych parametrów, następuje automatyczna zmiana poszczególnych biegów i dostosowanie pracy okapu do warunków panujących pod okapem.
Uruchomienie urządzenia jest bardzo proste. Wystarczy przez 2 sekundy przytrzymać przycisk „minus” na panelu sterowania, co spowoduje załączenie trybu automatycznego. Do poprawnej pracy urządzenia wymagana jest stabilizacja pomiarów – informuje o tym migająca „kropka” przy symbolu „A”. Po ustaniu migania automat jest gotowy do pracy. Stabilizacja parametrów powinna odbywać się przy wyłączonej płycie grzejnej. Po zakończeniu gotowania okap oczekuje na całkowitą stabilizację pomiarów.
Istnieje również możliwość zmiany biegu na okres jednej minuty przez użytkownika, po upływie której, okap powróci do biegu wskazanego przez czujniki.

MAGNUS – wielki obiekt pożądania

Sensor zapachu znajdziemy m.in. w okapie kominowym Magnus marki Ciarko Design. Jednym z wyróżników modelu jest niebanalne i nowoczesne wzornictwo. Unikalny design urządzenia podkreślają zaokrąglone rogi oraz estetyczne wcięcia zastosowane w szklanym froncie. Co więcej, model wyróżnia się także rzadko spotykanymi, a cieszącymi się coraz większą popularnością, wymiarami – szerokość urządzenia wynosi 80 cm.
Zastosowane w okapie rozwiązania techniczne pozwalają na maksymalne wyciszenie silników bez ograniczania wydajności pracy urządzenia. W ciągu godziny potrafi oczyścić powietrze o objętości 760 m³, pracując z głośnością zaledwie 49 dBA.
Dodatkowym atutem Magnusa jest jego energooszczędność. Nowoczesny silnik pozwala na zmniejszenie poboru energii aż o 30%. Silnik na pierwszym biegu zużywa 90% mniej energii niż standardowy silnik o podobnej wydajności.
Okap wyposażony jest w oświetlenie LED, TIMER i sterowanie sensor touch.
Może pracować w dwóch trybach: jako wyciąg i pochłaniacz.
Okap wykonany został ze stali nierdzewnej i białego szkła. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.
Cena: 4 590 zł

Ciarko Design to nowa linia luksusowych okapów kuchennych, która powstała z myślą
o najbardziej wymagających użytkownikach. Subtelny, minimalistyczny design, nowoczesne wzornictwo i troska o detal to cechy, które łączą wszystkie modele marki Ciarko Design.
W skład oferty wchodzą zarówno okapy kominowe, wyspowe, teleskopowe, jak i sufitowe. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, czy czarne lub białe szkło. Okapy współgrają stylistycznie z nowoczesną aranżacją pomieszczeń kuchennych. Większość modeli dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych


3 Replies to “Okapy Ciarko Design z sensorem zapachu – Inteligentne AGD”

  1. Ciekawe okapy. Super wyglądają, nadają charakter wnętrzu. Lubię nowoczesne kuchnie (sama mam taką) i niebanalne pomysły. Firma ta też jest solidna. Mam ich okap, ale inny, jednak prezentuje się super Polecam i czekam na nowe inspiracje! Pozdrawiam

  2. Znajoma kupiła niedawno identyczny i bardzo sobie chwali. Prosta obsługa i bardzo funkcjonalny, aż sama zaczęłam się zastanawiać nad wymianą swojego starego na coś w tym stylu.

    1. Od pół roku jestem szczęśliwą posiadaczką okapu Magnus marki Ciarko Design. Działa bez zarzutu, jest łatwy w obsłudze i zarazem bardzo stylowy. Polecam szczególnie osobą, które lubią dużo gotować ( w bardzo szybki tempie oczyszcza powietrze, sam dostosowuje się do warunków ! ). Osobiście mam ten okap w kolorze czarnym, który idealnie współgra z brązowym odcieniem kuchni. Serdecznie polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *