Eleganckie baterie z wdziękiem

Kuchnia to nie tylko meble i sprzęt AGD, na aranżację wpływ mają również detale. Takim eleganckim elementem podkreślającym charakter wnętrza są miedzy innymi baterie. Te o wysokiej wylewce unoszącej się nad zlewem pięknie dopełniają wystrój wnętrza a ich minimalistyczna i prosta forma idealnie komponuje się z pomieszczeniem w każdym stylu.

Propozycją firmy Ferro dla zwolenników niebanalnych rozwiązań będzie bateria Venezia. Bateria ta charakteryzuje się idealnie wyprofilowanym łukiem obrotowej wylewki „ wyrastającej” z podstawy w kształcie walca. Całości dopełnia asymetrycznie rozmieszczony uchwyt.

Venezia bateria zlewozmywakowa stojąca
Venezia bateria zlewozmywakowa stojąca

Miłośnikom stylu „ new retro” firma Ferro zadedykowała baterię Livorno o tradycyjnej dwuuchwytowej formie. Wśród jej cech warto wymienić dekoracyjne uchwyty z poręcznym motywem krzyżaka, wyważone proporcje oraz prostotę. Stalowa forma tej baterii – stalowa a mimo to lekka, trochę może nawet zabawna będzie idealnie komponować się z minimalistycznym wnętrzem nowoczesnej kuchni. Bateria Livorno wykonana została ze stali szlachetnej AISI 304 co jest gwarancją jej wyjątkowej trwałości.

Livorno bateria zlewozmywakowa stojąca
Livorno bateria zlewozmywakowa stojąca

Równie ciekawym modelem jest bateria o nieco wychylonej do przodu wylewce zaopatrzona w niewielki uchwyt- Ravenna. To elegancka bateria o prostej formie i lśniącej, chromowanej powłoce. Będzie się ona wspaniale prezentowała na atrakcyjnym zlewozmywaku w towarzystwie dekoracyjnych detali.

Ravenna bateria zlewozmywakowa stojąca
Ravenna bateria zlewozmywakowa stojąca

Baterie kuchenne o charakterystycznych smukłych wylewkach są delikatne i nie przytłaczają formą jednocześnie przyciągają wzrok swoim pięknem i subtelnym wdziękiem.

Monza bateria zlewozmywakowa stojąca
Monza bateria zlewozmywakowa stojąca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *