Meble kuchenne na wysoki połysk w układzie w literę L

Nasze kuchnie różnią się od siebie np. wymiarami, umiejscowieniem okien i drzwi. Do każdej należy podejść indywidualnie biorąc pod uwagę nie tylko parametry pomieszczenia ale także oczekiwania, przyzwyczajenia i styl życia użytkowników. Jednym ze sposobów na umeblowanie kuchni jest układ zabudowy w kształcie litery „L”. Odpowiednie jego zaplanowanie pozwoli uzyskać komfort pracy w kuchni. Przykładem może być kuchnia prezentowana poniżej. Ciąg dolnych szafek rozpoczynają szuflady. To bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające na utrzymanie porządku. Ułatwić to może wyposażenie ich w specjalne wkłady pozwalające na lepszą organizację przestrzeni wewnątrz nich.


kuchnia, meble kuchenne, fronty połysk, płytki na podłodze, panele na ścianie

Zaplanowano tu również piekarnik oraz płytę grzejną do zabudowy a także zmywarkę ukrytą za jednym z frontów dzięki czemu  zachowana została bryła zabudowy meblowej. Zastosowanie wyższych szafek pozwala na zwiększenie przestrzeni do przechowywania. Można je wyposażyć w półki bądź w kosze cargo pozwalające w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń oraz zapewniające łatwy dostęp do wszystkich rzeczy lub produktów w nich schowanych. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów systemów wyposażenia szafek mających na celu zwiększenie komfortu korzystania z nich oraz z mebli kuchennych na wysoki połysk. W przypadku tej kuchni zaplanowane zostały dwie górne szafki typu klapa otwierane za pomocą siłowników. Układ zlewu i płyty grzejnej sprawia, że zachowana została wystarczająca ilość blatu roboczego przeznaczonego do przygotowywania posiłków. Na jednej ze ścian umieszczony został reling pozwalający na zawieszenie potrzebnych przyborów kuchennych, które warto mieć pod ręką. Ściana ozdobiona a jednocześnie ochroniona przed nieuniknionymi zabrudzeniami z osadzającego się tłuszczu i pary wodnej została panelami dekoracyjnymi.

kuchnia, meble kuchenne fuksja, połysk, blat jasny

Różne odcienie szarości na podłodze i ścianach oraz stali sprzętu AGD ożywione zostały frontami w kolorze fuksji. Zastosowanie frontów w pełnym połysku sprawia, że odbijające się i nich światło optycznie powiększa dostępna przestrzeń. Zarówno bryła jak i kolor podkreślają nowoczesny charakter tej zabudowy kuchennej.

Meble kuchenne na wysoki połysk zdjęcia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *