Garderoba – Wysuwane półki na buty, szuflady na krawaty, wysuwany wieszak na spodnie

Garderoba jest tak wyjątkowym miejscem, że właściwie można ją wszędzie urządzić. Można wygospodarować wnękę lub wydzielić określoną przestrzeń ściankami kartonowo gipsowymi. Idealnie jest jeśli mamy możliwość przeznaczenia na nią oddzielnego pomieszczenia. W zależności od naszych potrzeb można ją różnie urządzić. Oprócz półek i drążków można ją wyposażyć w inne potrzebne akcesoria. Tym razem pokazujemy garderobę, w której miało znaleźć się miejsce na buty, spodnie i krawaty a także segregatory z dokumentami.

grderoba, Wysuwane półki na buty
Wysuwane półki na buty

Właśnie na segregatory przeznaczony został jeden z modułów garderoby. Ta garderoba została tak zaplanowana by wykorzystać całą dostępną przestrzeń w tym również narożnik. W rogu pomieszczenia zaprojektowano strefę z drążkami podzieloną na dwie części. W jednej umieszczony został drążek na powieszenie długich ubrań, sukienek lub płaszczy. Tu również znajduje się duża, pojemna szuflada, w której schować można np. odkurzacz. Druga część narożnika wyposażona została w dwa drążki, na których pomieścić można krótsze ubrania np. koszule, bluzki albo spódnice.

garderoba, wysuwany wieszak na spodnie
wysuwany wieszak na spodnie

Następna część garderoby także posiada drążek przeznaczony do wieszania krótkich ubrań np. marynarek. Wysuwany wieszak zainstalowany poniżej przeznaczony jest do wieszania spodni. To ciekawy i wygodny pomysł. Ułatwia utrzymanie porządku i zapewnia łatwy dostęp do spodni. Kolejna część garderoby wyposażona jest w półki. Na których układane są ubrania. Poniżej znajdują się szuflady, w których przechowywać można krawaty i paski. Jeśli zostaną one dodatkowo wyposażone w specjalne wkłady dzielące szufladę na mniejsze moduły,  każda umieszczona w nich rzecz będzie miała swoje miejsce a my nie będziemy tracić czasu na poszukiwanie odpowiedniego krawata. Oszczędność czasu ma znaczenie zwłaszcza rano, gdy spieszymy się do pracy. Pod szufladami znajdują się specjalne, wysuwane półki na buty. Są one dobrze widoczne, jest również zapewniony łatwy do nich dostęp, utrzymana jest także dobra wentylacja. Ostatnia część garderoby to półki, na których można ułożyć torebki. Górna część garderoby wyposażona została w pawlacz. Jest to świetne miejsce do przechowywania rzeczy które są rzadziej używane. Można schować je w kartonach lub w workach próżniowych, które dodatkowo oszczędzają miejsce.

Urządzając swoją garderobę pamiętajmy aby dokładnie przemyśleć, co będzie w niej przechowywane. Łatwiej będzie wtedy dobrać odpowiednie wyposażenie, a nasze życie będzie wygodniejsze.

garderoba, Szuflady na krawaty, półki, wieszaki, szuflady na krawaty
Szuflady na krawatyDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *