Rozwiązania nie tylko dla kamienic

Duże mieszkania w kamienicach dają możliwość tworzenia ciekawych aranżacji wnętrz. Regał z książkami na całej wysokości ściany, zasłony, obrazy mogą tworzyć wyjątkową atmosferę. Często spotykane podłużne i  wysokie okna są obszernym źródłem światła jednocześnie będąc dekoracją ściany. W ten sposób można powiększyć prawie każdy przedmiot oraz meble. Problemem wysokich pomieszczeń mogą być drzwi. Pełnią one oczywiście funkcje praktyczne stanowiąc element ciągów komunikacyjnych ale również w dużym stopniu wpływają na wygląd mieszkania. Mimo że producenci przyzwyczaili konsumentów do skrzydeł drzwi sięgających maksymalnie do wysokość 2,2 metra to wielokrotnie design wnętrza wskazywałby na potrzebę użycia niekonwencjonalnych rozwiązań. Biorąc pod uwagę to, że kamienice wciąż stanowią znaczny procent zabudowy naszego kraju zrozumiałe jest zainteresowanie drzwiami o nietypowych wymiarach.

Drzwi wewnętrzne

Właścicielom pomieszczeń o wysokich sufitach wyszedł naprzeciw producent drzwi marki Interdoor. Stworzył on specjalną serię skrzydeł drzwiowych osiągających 2,7m wysokości. Ich oryginalny charakter uzyskano dzięki zastosowaniu smukłych wymiarów a także klasycznemu, prostemu wzornictwu.

Skrzydła o wysokości 2,7 m dostępne są w uniwersalnym modelu drzwi Interdoor Płaskie w bardzo eleganckich okleinach typu Natura. Dodatkowo, do końca roku na zakup wybranych modeli drzwi INTERDOOR przyznaje wydłużoną gwarancję na 5,5 lat.


Naturalne usłojenie drewnianego pokrycia nadaje im nietuzinkowego, szlachetnego charakteru. Zwieńczeniem elegancji jest zastosowanie minimalistycznej klamki Minimal Tupai, której szyld odstaje od powierzchni skrzydeł na jedynie 1,5 mm.

Ciekawą ofertą producenta jest wydłużona gwarancja na 5,5 roku na wybrane modele w tym również te wysokie na 2,7 m pod warunkiem zakupu do końca roku.

INTERDOOR_drzwiPLASKIE_okleinaNATURA_orzech-nero
INTERDOOR – drzwi płaskie okleina naturalna orzech nero

Osoby szukające interesujących rozwiązań na zagospodarowanie wnętrz w kamienicach i wysokich pomieszczeniach powinny zorientować się we wszystkich dostępnych na rynku możliwościach. Niestandardowe wymiary pomieszczeń wymagają zastosowania nietypowych elementów wyposażenia w tym także drzwi. Wyjątkowe wzornictwo drzwi marki Interdoor z pewnością trafi w gusta nawet najbardziej wymagających amatorów pięknych wnętrz.

O PRODUCENCIE INTERDREX SP. Z O.O.

Istniejąca na rynku od 20 lat firma INTERDREX należy do grona liderów w produkcji drzwi drewnianych w Polsce. Wysoka jakość produktów i dbałość o środowisko to jej główne priorytety. Firma posiada certyfikaty środowiskowe FSC (dotyczący zrównoważonej gospodarki leśnej) i PEFC (dotyczący certyfikowanego drewna). Drzwi uzyskały uznanie profesjonalistów w dziedzinie designu (m.in. Instytutu Wzornictwa Przemysłowego za drzwi BOLZANO 9 i drzwi PŁASKIE w systemie RONDO). Posiadają też odpowiednie certyfikaty i deklaracje, potwierdzające ich wysoką jakość i bezpieczeństwo.

INTERDOOR to drzwi z klasą, dostosowane tak, aby spełniać wszystkie, nawet największe, wymagania klientów, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość

i wykonanie. INTERDREX Sp. z o.o.  produkuje drzwi wewnętrzne, wejściowe, zewnętrzne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *