Rączki natrysków, ważny element wyposażenia łazienki

Rączki natrysków posiadają różne formy i różne funkcje. Są one nie tylko wizualnym elementem prysznica, który może być ozdobą podkreślającą indywidualny charakter całego urządzenia, pełnią również funkcje praktyczne. Bogata oferta słuchawek prysznicowych firmy Ferro sprawia, że można je dobrać do każdego wnętrza, zarówno tego w stylu klasycznym jak i tego w stylu nowoczesnym.

Oryginalność i nowoczesność to cechy prostokątnie zakończonej jednofunkcyjnej rączki Quadro o strumieniu deszcz czy trójkątny kształt jednofunkcyjnej rączki Filo urzekającej lekkością i prostotą formy. Obie idealnie będą prezentowały się w łazienkach o minimalistycznym wystroju. Warto zwrócić uwagę na jednofunkcyjną rączkę Seno VerdeLine. Okrągła i jednocześnie płaska jest nie tylko atrakcyjna wizualnie ale również zapewnia 50% oszczędność zużycia wody. Jest ona także wyposażona w system easy clean pozwalający na łatwiejsze usuwanie kamienia wapiennego. Interesująca forma jednofunkcyjnej rączki Moderno świetnie będzie wpisywała się w nowoczesne wnętrze o niebanalnych rozwiązaniach widocznych zarówno we wzornictwie mebli jak i armatury oraz dekoracji. Z pewnością przypadnie ona do gustu zwolennikom oryginalnych rozwiązań w łazience.

Zupełnie odmienny design charakteryzuje rączkę Retro. Ta elegancka rączka posiada okrągłą formę, która łagodnie przechodzi w podłużny uchwyt o lekko zaokrąglonych krawędziach.

Podobnie jak cała armatura i akcesoria rączki natrysków mają wpływ na aranżację całego pomieszczenia oraz panującą w nim atmosferę. Decydując się na zakup słuchawki prysznicowej zwróćmy więc uwagę nie tylko na jej cechy praktyczne i parametry techniczne ale także na walory estetyczne.


Powiązane posty

Leave a Comment