Kuchnia klasyczna biała w kształcie litery U

W zależności od pomieszczenia, którym dysponujemy istnieją różne możliwości układów zabudowy meblowej, które można wybrać. Układ szafek kuchennych w kształcie litery U  jest bardzo funkcjonalny, zapewnia dużą powierzchnię roboczą a przy tym daje możliwość wykorzystanie całej powierzchni, także w narożnikach do stworzenia wygodnego miejsca na przechowywanie. Kuchnię można urządzić w różnych stylach np. klasycznym czy nowoczesnym. Mimo często wybieranego stylu nowoczesnego kuchnia klasyczna wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Pamiętać bowiem należy, że klasyka to ponadczasowe rozwiązanie, aktualne niezależnie od panujących mód i trendów.

Kuchnia klasyczna, stół, podłoga egger, dwa okna, biała

W kuchni, której aranżację przedstawiamy po prawej stronie zaplanowano wysoką zabudowę szafek. Tu swoje miejsce ma lodówka do zabudowy, piekarnik, znajdujący się na praktycznej wysokości oraz mikrofala. Tu również znajdują się pojemne szafki do przechowywania.


Rząd szafek pod oknem zapewni dużą powierzchnię do przechowywania sprzętów, akcesoriów i przyborów kuchennych. Blat roboczy pod oknem ułatwi przygotowywanie posiłków przy wykorzystaniu naturalnego światła słonecznego, co pozwoli trochę ograniczyć zużycie energii elektrycznej. Pomiędzy oknami znajduje się płyta grzejna oraz okap. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony płyty zapewnione zostało wystarczająco dużo powierzchni roboczej pozwalającej na odłożenie przedmiotów potrzebnych podczas gotowania.

Lewa strona kuchni wyposażona została w szafki dolne oraz górne w formie witryn. Znajduje się tu szafka zlewozmywakowa, którą wyposażyć można w organizer przeznaczony do segregacji odpadów bądź w tradycyjny kosz na śmieci, obok znajduje się zmywarka. Tu także umieszczono szuflady na sztućce i inne niewielkie przybory kuchenne. Szafki górne wyposażone zostały w witryny, które nadają pomieszczeniu lekkości i wprowadzają do niego „ powietrze”. Półki wewnątrz nich można delikatnie podświetlić co doda uroku wnętrzu.

Kuchnia tradycyjna, biała, fronty frezowane, kuchnia z dwoma oknami

Wymiary kuchni klasycznej białej w kształcie litery U pozwalają również na umieszczenie w niej bardzo wygodnego stołu, przy którym cała rodzina może spotykać się przy wspólnych posiłkach.

Elegancka ponadczasowa biel optycznie powiększa pomieszczenia i sprawia, że zabudowa kuchni długo nie wyjdzie z mody. W zależności od potrzeby kuchnie w jednolitej, białej kolorystyce można zdobić dodatkami o dowolnej barwie. Wszystkie kolory będą świetnie komponowały się z bielą a my możemy co pewien czas odświeżyć pomieszczenia niewielkim kosztem.

Kuchnia zamknięta, biała, klasyczna, tradycyjna


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *