Jak urządzić garderobę z pralką

Garderoba jest niezwykle praktycznym pomieszczeniem w każdym domu. Można na nią przeznaczyć oddzielne pomieszczenie, wnękę lub wyznaczyć przestrzeń poprzez wydzielenie powierzchni ścianami kartonowo- gipsowymi. Świetnym miejscem może być pomieszczenie na poddaszu, które trudno zagospodarować ze względu na znajdujące się tam skosy ścian. Można ją również umiejscowić tuż obok sypialni. Garderobę można urządzić w sposób najbardziej odpowiadający naszym oczekiwaniom. Nie tylko ubrania znają w niej swoje miejsce, to również przestrzeń na której przechowywać można odkurzacz, deskę do prasowania itp.

garderoba, deska do prasowania, szuflady,półki, wieszak na spodnie, pralka
Garderoba, deska do prasowania, szuflady, półki, wieszak na spodnie, pralka

Poniżej zamieszczone zostały zdjęcia garderoby z pralką. Pierwszy moduł stanowią półki, na których układać można ubrania. Moduł narożny wyposażony został w drążki, w jednej części jest to drążek przeznaczony do wieszania długich ubrań- sukienek, płaszczy, w drugiej – podwójny drążek do wieszania krótkich ubrań np. bluzek, koszul, spódnic. Kolejny moduł wyposażono w wygodne, szerokie półki , a także szuflady na bieliznę. Świetnym pomysłem jest użycie wkładów do szuflad pomagających utrzymać w nich porządek.  Pod nimi znajdują się półki np. na torebki i buty. Buty można układać na specjalnych półkach do nich przeznaczonych lub w oryginalnych opakowaniach albo w pudełkach, które bez problemu można kupić. Następny moduł podobnie jak poprzedni również posiada półki oraz szufladę pod która zaplanowano specjalny wieszak na spodnie. Garderobę można również wyposażyć w wieszaki na paski i krawaty oraz w przypadku gdy garderoba służy również do przechowywania sprzętów AGD uchwyty np.  na żelazko i rurę do odkurzacza. Ostatnia część to miejsce do przechowywania deski do prasowania. Najwyżej zaplanowana została półka pawlaczowi, na której można schować rzeczy rzadziej używane lub sezonowe ubrania.

Garderoba, wieszak na spodnie

W tej garderobie umieszczono również pralkę. Na części półek ustawione mogą zostać również proszki i płyny do prania. Urządzając garderobę zwróćmy uwagę by odpowiadała ona naszym potrzebom.

garderoba, orzech, deska do prasowania, szuflady


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *