Jak urządzić garderobę? Garderoba modułowa.

Nie wiesz jak urządzić garderobę? Na e-umeblowani.pl podpowiadamy jak ją umeblować, jakie akcesoria wybrać. Zobacz zdjęcia i znajdź inspiracje dla własnej garderoby. Jeśli mamy tylko taką możliwość warto wygospodarować miejsce lub pomieszczenie na garderobę. Z pewnością pozwoli ona na łatwiejsze utrzymanie porządku, poza tym wszystko będzie pod ręką. Niewielka garderoba została tak zaprojektowana by odpowiadała oczekiwaniom użytkowników. Znalazł się w niej moduł z półkami, na których układane są ubrania oraz szeroka, wygodna szuflada. Poniżej znajdują się specjalne półki na buty. Jeśli nie mamy takich półek, buty warto przechowywać w oryginalnych kartonach, na rynku są również dostępne pudełka dedykowane przechowywaniu butów. Następnie przewidziano miejsce na drążek do powieszenia długich ubrań- sukienek, płaszczy itp. poniżej zaprojektowano mniejsze szuflady. Dwa kolejne moduły są takie same. Znajdują się tu półki do układania ubrań, wygodne szuflady na bieliznę oraz paski i krawaty. Jeśli szuflady zostaną wyposażone w specjalne wkłady, które bez problemu dostępne są w sklepach, łatwiej będzie nam utrzymać w nich porządek. Poniżej znajduje się przestrzeń na rzeczy o nietypowych kształtach, które trudno ułożyć na półkach. Ostatnia ściana wyposażona została w moduł  z podwójnym drążkiem, górnym tradycyjnym, na którym wieszane są krótkie ubrania-  np. bluzki i  koszule oraz dolnym, specjalnym wieszakiem przeznaczonym do powieszenia np. spodni. Dzięki takiemu wieszakowi spodnie nie gniotą się a na stosunkowo niewielkiej przestrzeni zmieści się ich dość dużo. Następnie zaplanowano kolejny drążek do powieszenia długich ubrań. Tu także znajdują się szuflady. Ze względu na ich funkcjonalność w tej propozycji urządzenia garderoby zastosowano ich sporą ilość. Na samej górze garderoby we wszystkich modułach znajduje się półka pawlaczowa. Jest ona świetnym miejscem na przechowywanie sporadycznie używanych rzeczy lub ubrań sezonowych. Można je trzymać w estetycznych kartonach. Dzięki dużej ofercie można wybrać kartony o różnej wielkości, wzorach i kolorach. Rzeczy, z których rzadko korzystamy mogą być również zapakowane w próżniowe worki, które pozwolą zaoszczędzić dużą ilość miejsca.

garderoba, panele podgłogowe egger EM7199, drzwi przesuwane z szybą mleczną, płyta meblowa egger 3704


Zamiast najczęściej stosowanych płyt meblowych, boki modułów wykonane są z aluminiowej konstrukcji . Dodają one charakteru naszej garderobie oraz sprawiają, że zabudowa wydaje się lżejsza.

Garderoba została zamknięta drzwiami przesuwnymi. Wykonane one są z płyty egger 3704 w połączeniu z szybą mleczną. Również we wnętrzu garderoby położono panele firmy egger EM7199 . Prosta forma sprawia, ze są one uniwersalne i podnoszą atrakcyjność wnętrza.

Jak urządzić garderobę zdjęcia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *