Eleganckie baterie łazienkowe

Na rynku dostępne są różne umywalki nablatowe. Niektóre z nich potrafią zachwycić swoim kształtem. Okrągłe, prostokątne, przypominające kształtem falę morską, wyodrębnione lub zatopione w blacie są prawdziwą ozdobą łazienki w nowoczesnym stylu. Nieodłącznym elementem związanym z umywalką jest bateria. Doskonałą propozycję, świetnie komponujące się z oryginalną umywalką są jednouchwytowe baterie umywalkowe stojące firmy Ferro. W bogatej ofercie Ferro znajdziemy między innymi baterię Monza.

Capri Bateria stojąca umywalkowa nablatowa
Capri Bateria stojąca umywalkowa nablatowa

Jej opływowe kształty a także miękka linia oraz wyważone proporcje pięknie współgrają z klasycznym wystrojem łazienki. Wyposażona jest ona w regulator strumienia i regulator ceramiczny oraz pokryta jest chromem.

Również bateria Modena posiada zarówno regulator ceramiczny jak i regulator strumienia. W całej tej serii przewija się motyw trójkąta delikatnie zniwelowanego łukowatą linią. Modena to dobry pomysł na nietuzinkową łazienkę.


Z kolei bateria Capri znakomicie będzie się prezentować w otoczeniu geometrycznych elementów armatury i akcesoriów łazienkowych. Podobnie jak wspomniane wcześniej baterie ta również wyposażona jest w regulator ceramiczny i regulator strumienia.

Wysmukła, elegancka, pokryta błyszczącą warstwą chromu i delikatnie zgeometryzowana forma to cechy opisujące baterię łazienkową Torino. Będzie się ona świetnie komponowała z wnętrzem urządzonym w minimalistycznym stylu.

Modena bateria umywalkowa stojąca nablatowa
Modena bateria umywalkowa stojąca nablatowa

Ciekawy design zwraca naszą uwagę na baterię Cassino VerdeLine Plus. Jej atutem są komponenty, w które zstała ona wyposażona dzięki którym znacznie ograniczone jest zużycie wody. O ile w tradycyjnych bateriach przepływa 12 l na minutę i więcej o tyle Cassino VerdeLine jest to tylko 4,5 l. Dodatkowo posiada ona system łatwego usuwanie kamienia wapiennego a także ruchomy perlator pozwalający na regulację kierunku strumienia.

Minimalistyczna forma i chrom na powierzchni  to bateria Vento VerdeLine. Idealną do współczesnej łazienki baterię cechuje regulator ceramiczny z systemem kontroli ciepłej wody, zapewniający 50 % oszczędność zużycia wody perlator, system łatwego usuwania kamienia wapiennego

Piękną łazienkę tworzą między innymi interesujące formy umywalki, funkcjonalna armatura, akcesoria odpowiednio dobrane meble i atrakcyjna wizualnie bateria. Wszystkie te elementy wpływają na relaksacyjną atmosferę zachęcającą do wypoczynku.

Baterie łazienkowe zdjęcia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *