Biała kuchnia w nowoczesnym stylu otwarta na salon

Nowoczesna kuchnia charakteryzuje się geometrycznymi kształtami, prostymi frontami i minimalizmem. Elegancka kuchnia pięknie będzie prezentować się jeśli jest ona otwarta np. na salon. Kuchnia przedstawiona na projekcie wykonana została właśnie w nowoczesnym stylu. Wysoka zabudowa mieści w sobie lodówkę do zabudowy oraz piekarnik na wygodnej i ułatwiającej prace wysokości. Znajdują się tu również szafki do przechowywania np. garnków, patelni czy robota kuchennego. W najwyższych szafkach można schować przedmioty, które używane są tylko sporadycznie. Obok wysokich szafek znajduje się zmywarka do zabudowy a następnie szafka zlewozmywakowa, którą wyposażyć można w różnego rodzaju organizery do segregacji odpadów albo tradycyjny kosz na śmieci.

Biała kuchnia otwarta na salon, jadalnia, salon, kuchnia, podłoga egger, fronty białe połysk, stolik kawowy

biała kuchnia, bez uchwytów, czarny blat, oświetlenie pod szafkami, klinkier w kuchni
Biała kuchnia otwarta na salon bez uchwytów, oświetlenie, czarny blat, klinkier na ścianie

W kolejnych szafkach zaplanowano wygodne szuflady o różnych głębokościach. Górne szafki typu klapa idealnie wpisują się w nowoczesny styl. Czarne blaty oraz ozdobna cegła na ścianie między szafkami stanowią ozdobę kuchni. Również oświetlenie podszafkowe  pięknie podkreśla zabudowę kuchni a także dodaje jej uroku. Kolorystyka kuchni- ponadczasowa biel- będzie aktualna niezależnie od panujących trendów i mód. Meblem ustawionym pomiędzy kuchnia i salonem jest wygodny stół dla całej rodziny. Można przy nim zjeść i porozmawiać. Jest to mebel, który ma wyjątkową moc integrowania.

kuchnia otwarta nasalon, klinkier w salonie, oświetlenie, sufit podwieszany

Jeśli nowoczesna kuchnia otwarta jest na salon, oba pomieszczenia powinny komponować się ze sobą. Dlatego w tym przypadku salon również zaplanowany został w nowoczesnym stylu. Wygodny, skórzany  narożnik wraz z praktycznym stolikiem kawowym o ciekawej bryle tworzy świetną strefę do wypoczynku. Ściana za telewizorem stanowi nawiązanie do ściany w kuchni.  Zarówno kuchnia jak i salon utrzymane są w jednolitej kolorystyce, w której przeważają szarości i biel. Wszystkie elementy tworzą spójną pod względem stylu i kolorystyki a także elegancką całość.

salon, biała kuchnia, biokominek, oświetlenie
Salon – klinkier, biokominek, kanapa narożna, system audio w ścianie
nowoczesna kuchnia otwarta na salon, klinkier, cegła, sortownik śmieci, stół, aventos blum
Nowoczesna kuchnia otwarta na salon, sortownik śmieci w szafce zlewozmywakowej, szafki górne podnośniki Aventos

kuchnia otwarta na salon, kanapa narożna, stolik kawowy, klinkier w salonie i kuchni, podłoga egger


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *