Nowość Ciarko Design okap kuchenny Numia

 Osoby podążające za najnowszymi trendami wzorniczymi z pewnością zainteresują się propozycją firmy Ciarko Design. Okap Numia to nowy model zwracający na siebie uwagę niespotykaną do tej pory na rynku, interesującą i oryginalną formą oraz wertykalnym, czyli pionowym, układem. Dbająca o każdy szczegół swoich produktów firma Ciarko Design prezentuje okap na światowym poziomie. Jego charakterystyczną cechą jest cicha praca silnika. Poziom dźwięku wynosi zaledwie 49 dBA. Zastosowane takich rozwiązań jak np. oświetlenie LED, 4-poziomowa regulacja pracy okapu a także sterowanie dotykowe sensor touch, timer wpływają na funkcjonalność urządzenia i podnoszą komfort użytkowania.

Ciarko Design szczególną uwagę zwraca na jakość materiałów, z których wykonuje swoje produkty, dlatego okap kuchenny wykonany został z aluminium, stali oraz czarnego szkła.

Numia pracować może zarówno w trybie wyciągu jak i pochłaniacza a powietrze zasysane jest od spodu oraz szczelinowo. Wydajność urządzenia to 720 m³/h. Szerokość okapu wynosi 60 cm.


kuchnia, biała, drewno, okap kuchenny Numia aranżacja

Ciarko Design jest cieszącym się zaufaniem klientów producentem luksusowych okapów kuchennych. Subtelny design, nowoczesne wzornictwo i dbałość o najmniejszy szczegół to wspólne cechy dla wszystkich modeli okapów marki Ciarko Design. Wykonane z materiałów o najwyższej jakości okapy kominowe, teleskopowe, wyspowe oraz sufitowe idealnie komponują się z nowoczesną aranżacją kuchni. Aby jak najlepiej stylistycznie dobrać okap do pomieszczenia kuchennego, większość modeli dostępna jest w kilku opcjach kolorystycznych.

Okap kuchenny


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *