Czas na zmiany w łazience. Natrysk Doppio VerdeLine

Nie tylko funkcjonalny ale również piękny taki właśnie jest natrysk Doppio VerdeLine  marki Ferro. To jedno z podstawowych urządzeń w każdej łazience, zarówno w małej jak i dużej. Unikatowa konstrukcja sprosta wymaganiom osobom zainteresowanym ograniczeniem zużycia wody oraz zmniejszeniem kosztów jej użytkowania oraz zwolenników ekologicznego stylu życia.

Doppio VerdeLine arażacja, Łazienka, białe kafelki, prysznic
Natrysk Doppio VerdeLine marki Ferro

Innowacyjna technologia pozwala oszczędzić aż 50 %  zużywanej wody. Producent informuje, że przez rączkę przepływa 6,2 l. wody na minutę, podczas gdy tradycyjne prysznice zużywają jej co najmniej 12 l. Rezultat taki został osiągnięty dzięki silnemu dotlenieniu wody. Powietrze zasysane jest przez otwór znajdujący się w rączce, miesza się z wodą powodując zwiększenie jej objętości jednocześnie gwarantując wysoki poziom komfortu użytkowania. Trzy funkcyjna rączka posiada między innymi funkcję ECO pozwalającą na zmniejszenie przepływu wody nawet do 1,5 l na minutę.


Czyszczenie rączki jest niezwykle proste, dzięki systemowi easy-clean wystarczy przetrzeć palcem wewnętrzną jej stronę pozbywając się w ten sposób osadów wapiennych. Natrysk  Doppio VerdeLine wyposażony jest  również w praktyczną i ładną  w mydelniczkę.

Doppio VerdeLine, natrysk do łazienki

Kolejną zaletą jest regulowany rozstaw mocowań do ściany. Wymieniając prysznic na nowy nie trzeba będzie wiercić nowych otworów w płytkach ceramicznych, wykorzystać będzie można te po poprzednim natrysku.

Klasyczny design oraz nowoczesna technologia to cechy innowacyjnego natrysku Doppio VerdeLine marki Ferro. Delikatna, zaokrąglona forma  na pewno sprawdzi się w każdej łazience niezależnie od jej stylu czy wielkości. Jeśli właśnie jesteśmy na etapie zmian w łazience natrysk Doppio VerdeLine to świetny pomysł do wykorzystania.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *