Bezpieczna łazienka Cersanit Pure Silver Protect

Czy wiedzieliście, że pojawienie się tylko jednej bakterii na ceramicznej powierzchni w naszej łazience może sprawić, że po upływie jednej doby będzie ich 8 miliardów?

Łazienka jest najczęściej niewielkim pomieszczeniem, w którym panuje duża wilgotność powietrza oraz stosunkowo wysoka temperatura. Takie właśnie środowisko jest idealnym miejscem do rozwoju groźnych dla zdrowia drobnoustrojów, bakterii, pleśni i grzybów. Rzadko zadajemy sobie sprawę z zanieczyszczeń w łazience zwłaszcza tych niewidocznych gołym okiem. Ze względu na zdrowie własne oraz naszej rodziny a szczególnie dzieci i osób starszych warto zadbać o bezpieczeństwo w łazience.

Łazienka, wanna, miska wisząca, szafka wisząca biała

Podstawą jest szczególna dbałość o czystość w łazience(meble, ceramika). Pamiętajmy, że największe skupisk bakterii znajdują się umywalce, wannie oraz desce klozetowej.

Zlekceważenie codziennego sprzątania może spowodować ogromne rozprzestrzenienie się drobnoustrojów, natomiast zbyt częste używanie intensywnych środków czyszczących może być szkodliwe dla naszego zdrowia oraz środowiska. Jak więc osiągnąć „ złoty środek”?


Odpowiedzią mogą być antybakteryjne rozwiązania pomagające zwalczać bakterie dzięki nowoczesnym technologiom.

Wartą naszej uwagi jest technologia z aktywnym składnikiem Silverit. Znalazła ona zastosowanie w wannach, meblach oraz ceramice z linii Pure Silver Protect marki Cersanit. Dzięki niej mamy szanse na powstrzymanie wzrostu ilości bakterii w łazience  o 99,8%.

łazienka, mała

To innowacyjne rozwiązanie polega na wykorzystaniu jonów srebra, które minimalizują ryzyko zasiedlenia bakterii, wirusów, pleśni i grzybów w naszej łazience przy jednoczesnym zniszczeniu tych, które już tam istniały dzięki czemu jest skuteczniejsza niż tradycyjne środki bakteriobójcze. Składnik Silverit obecny jest we wszystkich produktach Pure Siver Protect marki Cersanit. Dodatkowym atutem jest udzielona przez Cersanit gwarancja na 25 lat na właściwości antybakteryjne produktów z tej kolekcji.

Łazienka, Szafka pod umywalkę PURE 50 biała

Pure Silver Protect to linia charakteryzująca się nowoczesnym designer a także wysoką jakością wykorzystanych materiałów. Szeroka gama rozmiarów i elementów kolekcji pozwala na zastosowanie ich właściwie w każdej łazience. Dobrym pomysłem są meble oraz ceramika podwieszana ułatwiające sprzątanie powierzchni podłogi pod nimi. Meble dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: biały oraz jasny orzech.

łazienka, jasna, szafka pod umywalkę biała

Bez trudu można kupić je w wielu sklepach w całym kraju.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *